Březiny Šluknov

1:2 (1:0)

Březiny - SK Plaston Šluknov

Šluknov přijel na zachraňující se Březiny a chtěl konečně bodovat.

V úvodu se přenášela hra na obě strany, ale ani jedno mužstvo nedotáhlo své akce až do finální části. Vedení domácích přišlo po přísně nařízené penaltě ve 20.minutě 1:0. S Plastonem to vypadalo již černě, když ve 29.minutě dostal za kritiku rozhodčího červenou kartu Hajduk. Do poločasu se Šluknov se situací jen těžko srovnával a nic nenasvědčovalo, že se něco změní.

Druhý poločas začal šokem pro domácí, když ve 47.minutě obránce Horák prošel až k soupeřově velkému vápnu, kde byl faulován. Nařízený přímý kop Mikuly brankář jen těžko vyrazil a Záruba pohotově dorazil 1:1. V 50.minutě navíc otočil výsledek na 1:2 Záruba po průniku Moravce a nahrávce Kasala, když zkušeně zakončil tváří v tvář brankáři. Hosté se po té zatáhli před svou branku a bránili výsledek. Domácí se snažili hlavně centrovanými míči připravit šance. Několikrát podržel brankář i obrana, tudíž se již na výsledku nic nezměnilo.

V posledním utkání zajíždí Šluknov do Střekova.

Branky : Záruba 2

ČK : Hajduk
Návštěva : 50 diváků

Sestava : Bednář - Horák, Lukáč, Jägr - Čurgali - Hajduk, Kirchner, Mikula, Kasal - Záruba, Moravec
Střídali : Beneš, Šach Petr

Sestřih z utkání

Mojžíř - Soběchleby 3:1 (1:1)Střekov - Roudnice B 0:3 (0:1)Rumburk - Neštěmice 6:1 (1:1)
Jílové - Libouchec 4:2 (2:2)Milešov - Pokratice 1:0 (0:0)