TJ Přestanov - SK Plaston Šluknov

Přestanov Šluknov

1:4 (1:1)

Naši rozhodli utkání v poslední čtvrthodině

Na utkání jsme odjížděli jen ve dvanácti hráčích, když z různých důvodů nebyli Hajduk, Knížek, Kirchner, Richter, Švec, Léhrl a Dvorák ml. Přesto jsme jeli pro tři body. To se nakonec podařilo, ale nebylo to vůbec jednoduché.

Prvních třicet minut jsme byli lepší a podařilo se nám jít do vedení, když Čurgali Jakub prošel středem obrany a zakončil podél gólmana. Bohužel do poločasu domácí vyrovnali po přizemním centu ze strany.

Druhý poločas to byl boj o každý míč, každý souboj hodně bolel. Za druhou žlutou dostal Holešovský v 70.mintuě červenou kartu. Paradoxně to mužstvo ještě více semklo a v deseti jsme zabojovali a rozhodli utkání. Střídající Brda oživil hru a byl i u rozhodujícího gólu, když prošel přes dva hráče, naservíroval míč před branku Mikulovi, který na dvakrát vstřelil gól. Domácí se snažili o vyrovnání a po nedorozumění jsme přežili velkou šanci, když míč skončil těsně nad břevnem. Pojistku vstřelil náhodnou střelou do šibenice z 18 metrů Čurgali Ladislav st. :) . Těsně před koncem ještě upravil skóre Mládek. Je to cenné vítězství, které nás udrželo ve hře o čelní příčky.

Branky : Matuščin - Čurgali Jakub, Mikula, Čurgali Ladislav, Mládek

Rozhodčí : Fojta - Toráč, Vlašič
ŽK : Šmejkal, Matuščin, Dvořák - Holešovský, Schneider; ČK : 0 - Holešovský
Návštěva : 20 diváků

Sestava Přestanova : Pospíšil - Matuščin, Doležal, Valenta, Starinský, Charvát, Dvořák, Šmejkal, Miko, Gasiorovszki, Krušina

Sestava Šluknova : Ticháček - Zabilka, Schneider, Čurgali Jakub, Hák, Mládek, Mikula, Svoboda Pavel, Holešovský, Svoboda Tobiáš (58' Brda), Čurgali Ladislav

( Ladislav Čurgali )

Chabařovice - Hostovice 4 : 2 (4:0) Chuderov - Union Děčín 3 : 0 (0:0) Jiříkov - Horní Podluží 5 : 0 (0:0)
Chlumec - Březiny 3 : 0 (1:0) Dobkovice - Trmice 1 : 2 (1:2) Heřmanov - Svádov Olšinky 3 : 5 (0:1)