TJ ČSAD Libouchec - SK Plaston Šluknov

Libouchec Šluknov

1:3 (1:1)

Libouchec - SK Plaston Šluknov

Utkání za krásného počasí pro nás nezačalo vůbec dobře, když domácí v 7. minutě proměnili pokutový kop Mikotou 1:0. Nám se brzo podařilo vyrovnat. Po pěkné kombinaci Kirchner-Lehrl druhý jmenovaný nedal domácímu brankáři šanci 1:1. Po té jsme si ještě vytvořili dvě gólové šance, ale bohužel se potýkáme s jejich proměňováním. V 1. poločasu ještě Kuba Dobeš po individuální akci nastřelil tyčku, ale skóre se neměnilo.

Druhý poločas přinesl podobný obrázek a i domácí pohrdli 100% šancí. Potvrdilo se opět používané heslo nedáš dostaneš. Z levé strany odcentroval Honza Lehrl a Pavel Svoboda hlavou zvýšil na 1:2. O chvíli později se situace skoro opakovala. Z levé strany centruje Zdeněk Kirchner, Pavel Svoboda nabíhá na centr, ale nedosáhne a k úžasu všech přítomných skončí míč v síti 1:3.

V Příštím kole nás čeká doma silné mužstvo Milešova, ale věřím, že kluci poslední domácí zápas zvládnou a dobrým výkonem poděkují našim fanouškům za podporu v celé sezóně.

Branky : Mikota - Lehrl, Svoboda, Kirchner

Rozhodčí : Bláha
ŽK : 3-3
Návštěva : 120 diváků

Sestava : Bednář - Svačina - Holešovský, Novotný, Jägr - Nesterak, Dobeš, Kirchner, Zbončák D. - Svoboda, Lehrl

Fotky z utkání :

České Kopisty - Milešov 4:3 (3:1)Přestanov - Mojžíř 1:2 (1:1)Velké Březno - Krupka 0:3 (0:0)
Jílové - Rumburk 0:2 (0:1)Pokratice - Modlany 1:1 (1:0)Junior Děčín - Soběchleby 8:0 (4:0)