TJ ČSAD Libouchec - SK Plaston Šluknov

Libouchec Šluknov

2:2 (1:0)

Libouchec - SK Plaston Šluknov

Utkání začalo velmi divoce. Obě mužstva se snažili útočit. Ve hře ovšem bylo mnoho chyb a tak se hra přelévala ze strany na stranu. Tak i padl první gól domácích ve 30.minutě. V nadějné útočné akci Šluknova přišla laciná ztráta míče. Odkop si zpracoval útočník Hejna, nebojácně šel mezi obránce a po překvapivé střele z 20 metrů míč skončil v síti 1:0.

Druhý poločas se snažil Šluknov o vyrovnání, ale neustálé nepřesnosti všechnu snahu otupěly. Po přeskupení složení mužstva se hra zlepšila. Hlavně zaslouží pochvalu nová středová dvojice Hermann, Kirchner, která získala herní kontrolu nad středem hřiště. Ovšem gól padl znovu do branky Šluknova. V 77. minutě se krásně trefil angličanem znovu z 20 metrů tentokrát Bartoš 2:0. Zdálo se, že je rozhodnuto, ovšem posledních deset minut patřilo Šluknovu. V 83. minutě po akci Kirchner-Diviš-Kirchner a následné střele z úhlu vyrazil míč brankář jen do obránce Kučery, od kterého se balón odrazil za brankovou čáru 2:1. Domácí byli viditelně zaskočeni a hned po rozehrání přišla standardní situace. Po centru Kirchnera do vápna si důrazně naskočil Novotný a hlavou vyrovnal na 2:2. V závěru byl vyloučen po dvou žlutých kartách domácí Šebek. Plaston byl po té psychicky nahoře, ale na stavu se již nic nezměnilo.

Ohlasy po utkání :

Tentokrát jsme věnovali prostor střelci vyrovnávacího gólu a jeho nejbližším .

Dnes jsi zachránil bod z venku. Poraď našim střelcům, jak na to.
Novotný Petr : Jsem šťastný, že jsem dnes ten gól dal a přivezli jsme aspoň bod. Z mojí pozice je těžké radit našim útočníkům. V tom vápně je to hodně o výběru místa a hlavně tam ten balón musí přijít. Doufám, že se na mě útočníci koukali a něco si z toho vzali a příští kolo se ,,probudí“ a dají gól i oni. Věřím, že nás přijdou povzbudit diváci v hojném počtu a my se jim odměníme třemi body. Plaston do toho!

A co na to sestra našeho střelce ?
Tomanová Michaela : Jsem ráda, že naši kluci přivezli bod a že ten vyrovnávací dával můj brácha. Jak by řekla moje dcera Danielka: Péťo do toho! A já : Platon do toho!

Švagr jmenovec Petr k tomu dodává s úsměvem :
Toman Petr : Švagr přivítal švagra břišní mexickou vlnou. Gratuluji a doufám, že to vydrží i nadále.

Jak na to reaguje naše nejhlasitější fanynka maminka ?
Novotná Michaela : Už došlo na má slova. Péťa je nejlepší!

Sousedka doplňuje :
Čurgaliová Dana : Mám radost, že soused zařídil remízu. Chceš za to udělat Petře kávičku ?

A nakonec soused :
Čurgali Ladislav : Nyní si uvědomuji, proč ještě hraji fotbal. Vím, že již nehraji to co bych chtěl, ale radost z gólu kamaráda jsem měl obrovskou. Soused má velkou vůli po vítězství, je poctivý v přípravě na trénincích á má týmový duch. To je to, co mužstvo potřebuje. Péťo díky za tvůj vzor pro ostatní.

Branky : Hejna, Bartoš - vlastní, Novotný

Rozhodčí : Klobása
ŽK : 3-2; ČK : 1-0
Návštěva : 70 diváků

Sestava : Bednář - Novotný, Adamec, Holešovský - Hermann - Kirchner, Čurgali, Hlavsa, Rýdl - Hajduk, Diviš

gól téměř po rozehrání, kterým Petr Novotný vyrovnal na konečných 2:2

Soběchleby - Jílové 3:0 (1:0)České Kopisty - Modlany 2:2 (0:0)Krupka - Velké Březno 3:0 (1:0)
Česká Kamenice - Přestanov 2:1 (1:0)Junior Děčín - Rumburk 6:1 Lovosice - Milešov 1:1 (0:0)