TJ Baník Modlany - SK Plaston Šluknov

Modlany Šluknov

1:0 (1:0)

Modlany - SK Plaston Šluknov

K tomuto utkání jsme nastoupili s cílem prodloužit sérii devíti zápasů bez prohry, ale bohužel bez několika hráčů základní sestavy.

První poločas naše mužstvo působilo dosti bojácně a to hlavně při přechodu do útoku. Zbytečně jsme se zbavovali míče a hlavně na hřišti špatně komunikovali. To také předcházelo jedinému gólu, kdy naši tři hráči špatně vyhodnotili situaci a osamocený útočník nedal našemu brankáři šanci a domácí vedli 1-0. Přesto jsme mohli už v první půli dvakrát skórovat. Po rohu Dobeše nastřelil Lehrl hlavou břevno a hlavně šance Hajduka byla z kategorie stoprocentních.

Druhý poločas byl z naší strany už o poznání lepší a z větší části se odehrával na půlce domácích. Bohužel ani Dobeš ve velké šanci, ani nikdo jiný nenašel klid v koncovce. Utkání tak skončilo naší první jarní porážkou. Mužstvo si za druhý poločas bod určitě zasloužilo, ale bez gólu to bohužel nejde.

Teď nás čeká v sobotu 1.5. od 17 hodin mužstvo Pokratic, kde jsme na podzim prohráli 5-0 a všichni věříme, že navážeme na minulé výkony a výsledky. Ve středu 28.4. v 17 hodin se hraje také dohrávka béčka s mužstvem Markvartic.

Sestava : Bednář - Svačina - Horák, Novotný, Jägr - Hlávka, Dobeš, Lehrl, Zbončák D. - Jarábek, Hajduk
Střídali : Baulovič, Hlavsa

( Milan Lom )

První a jediná branka domácích, trochu kameře utekla ;o)

Sestřih několika dalších šancí

Fotky z utkání :

České Kopisty - Velké Březno 4:3 (3:1)Jílové - Přestanov 5:0 (2:0)Pokratice - Milešov 4:2 (1:1)
Soběchleby - Mojžíř 1:1 (1:0)Rumburk - Krupka 0:1 (0:0)Junior Děčín - Libouchec 5:0 (1:0)