TJ Baník Modlany - SK Plaston Šluknov

Modlany Šluknov

2:0 (0:0)

Modlany - SK Plaston Šluknov

V tomto zápase šlo o 4. místo v tabulce. První poločas začali lépe Modlany. Vytvořily si několik pološancí, hlavně ze standardních situací, kde využívaly své výškové převahy. Nejvetší šanci měl domácí Glockner který zakončil těsně vedle branky po odraženém přímém volném kopu. Přímý volný kop měli i hráči Šluknova, ale po nadějné střele Navrátila mířící do branky se vytáhnul Modlanský brankář excelentní robinzonádou. V další nadějné situaci hostů byl Jírův, ale míč v rozhodující chvíli špatně odskočil. Do kabin se tedy šlo za nerozhodného stavu 0:0.

Druhý poločas vyšel lépe domacím. Už v 55. pronikl Glockner do vápna, kde byl údajně stažen za dres a byla odpískána penalta. Míč na značku pokutového kopu si postavil Dončev, který se nemýlil. 1:0!!! O deset minut později byl odpískán přímý volný kop z 35 metrů. Na načechraný bálon nejvýše vyskočil domácí kapitán Pechar a hlavou do protipohybu bezmocného brankáře skóroval. 2:0!!! Za Šluknov měl druhý poločas šanci znovu Jírův, ale hlavou minul branku. Po centru Navrátila mohl alespoň snížit Hermann, ale jeho hlavičku u vzdálenější tyče vytlačil brankář domácích. V závěru utkání měl šanci vstřelit třetí branku domácích Jan Vavrinec, ale brankář Bednář mu jeho střelu vykopnul nohou na roh. Šluknov už nedokázal výsledek zkorigovat a tak Modlany vyhráli doma 2:0. Šluknov podal bojovný výkon, ale nedaří se venku dávat góly a bez nich se nedá vyhrávat.

Ohlasy po utkání :

Kirchner Zdeněk( kapitán) : Domácí si vytvořili více gólových šancí než my. Dokázali využít jen pokutový kop a přímý kop zakončený hlavou. My jsme nedokázali pořádně zakončit naše šance. Škoda, myslím že to z naší strany byla zbytečná ztráta bodů. Některým hráčům domácích nešlo ani tak o míč jako o nohy.

Branky : Dontchev, Pechar

Rozhodčí : Dufek
ŽK : 4-1
Návštěva : 120 diváků

Sestava : Bednář - Holešovský, Kulhavý, Hlavsa - Kozák - Jírův, Kirchner, Hermann, Baulovič - Čurgali, Navrátil
Střídal : Luft

Nařízená penalta a po ní první gól domácích.

Druhá branka domácích, po perfektně provedené standartce, která unikla i kameramanovi

Naše největší šance v druhém poločase

Fotky z utkání :

Bezděkov - Přestanov 1:0 (1:0)Jílové - Milešov 2:1 (1:0)Duchcov - Velké Březno 0:1 (0:1)
Česká Kamenice - Junior Děčín 3:4 (0:1)Chlumec - Rumburk 4:0 (2:0)Lovosice - České Kopisty 1:1 (0:0)
Dohrávka 16. kola :Česká Kamenice - Velké Březno 1:1 (1:1)