FK Česká Kamenice - SK Plaston Šluknov

Česká Kamenice Šluknov

7:0 (4:0)

Česká Kamenice - SK Plaston Šluknov

Česká Kamenice hostila v derby Šluknov a umístění v tabulce předpokládalo vyrovnané utkání. Od začátku to byl hodně otevřený fotbal se šancemi na obou stranách. Nejprve nevyužil Šluknov dvě příležitosti a naopak Kamenice hned svojí první ano. A v tomto duchu se pokračovalo až do poločasu. Po prvním půli to bylo na šance 5-5, ovšem skóre hrozivých 4:0.

Druhý poločas začal Šluknov s hrou na tři obránce. Podařilo se sice domácí mužstvo zatlačit, ovšem již po deseti minutách znovu udeřila Kamenice. To už i poslední naděje pohasly a domácí s přehledem kontrolovali hru až do konce utkání. Navíc přidali domácí další dvě pěkné branky a zvítězili rekordně 7:0. Musíme pochválit domácí mužstvo za pěknou kombinační hru o kterou se v poslední době marně pokouší Šluknov. Nakopávané míče bylo vidět jen naprosto výjimečně. Jednoduché narážečky byly účelné a útočníci vše s přehledem řešili do gólových zakončení. U oslabeného Šluknova snesou pochvalu hlavně dorostenci, kteří vypomohli v nelehké situaci. Obzvláště kapitán dorostu Jakub Čech zaslouží poklonu. Přeci jen rostou ve Šluknově další naděje do budoucna.

Ohlasy po utkání :

Zeptáme se náhradního brankáře. Dal se nějaký z gólů chytit ?
Pazderka Josef : Toto lze těžko hodnotit, zvlášť z mého pohledu. Víte, z lavičky a z tribuny se dá chytit všechno. Ono v tomto utkání ani nešlo o to, jestli se dalo zabránit nějakému z gólů, ale spíš o to, nějaký ten gól dát. Prvních 10-15 minut bylo výborných i s velkýma šancema. Bohužel jsme je neproměnili a následně inkasovali. Výsledek neodpovídá hře, na šance to bylo vyrovnané. Bohužel výsledek je nepříznivý, až hrozivý.

Branky : Jírava 2, Sikora, Maněna, Štádler, Marek, Šimek Jindra

Rozhodčí: Mráz
ŽK 2:2
Návštěva : 90 diváků

Sestava : Janda – Vichterey Radek, Hlavsa, Svačina, Čurgali – Čech, Moravec, Kirchner, Kafka (46. Koukol) – Galbavý (46. Stelmaščuk), Vichterey Milan (63. Grolmus)

Trmice - Bezděkov 7:4 (3:2)Milešov - Jílové 3:1 (2:1)Velké Březno - Modlany 0:3 (0:1)
Přestanov - Bílina 1:2 (1:2)Chlumec - Rumburk 0:4 (0:1)Lovosice - Pokratice 5:0 (3:0)