SK Plaston Šluknov - Asociace sportovních klubů Lovosice

Šluknov Lovosice

2:1 (0:1)

SK Plaston Šluknov - Lovosice

Šluknov hostil ve skvělém počasí a před skvělou návštěvou 370 diváků mužstvo z Lovosic, které bylo na druhém místě v tabulce. Očekávala se proto i skvělá hra plná skvělých gólů. První poločas se ovšem domácím nepodařil a Šluknov tak navázal na nevýrazný výkon z domácího derby s Rumburkem. Občas si mohli diváci připadat jako na tenise. Jeden z dlouhých pasů hosté využili. Důrazný Robouský byl u míče dříve než brankář i obránce a zajistil hostům vedení 0:1.

Druhý poločas začal Šluknov jako vyměněný. Více začal kombinovat a soupeře zatlačil na vlastní polovinu. Diváci zlepšenou hru ocenili mohutným povzbuzováním a brzo přišla i gólová odměna. Po přesném centru Čurgaliho se trefil hlavou Vichterey R. 1:1. Domácí pokračovali v náporu a dočkali se nakonec i tří bodů, když další přesný centr z pravé strany tentokráte střídajícího Stelmaščuka využil Moravec 2:1.

Ohlasy po utkání :

Dnes byl zase plný dům. Kolik jsi napočítal diváků ?
Ivan Píša, vedoucí mužstva : Dnes jsem byl skromnější a diváků jsem hlásil přesně podle počítadla z turniketů. Ale teď ke hře. Jsem rád, že jsme divákům doma ukázali vítězný zápas. I když se nám moc nedaří kombinační hra tak jak by jsme si představovali, ale musím kluky pochválit za bojovný výkon a tři body jsou doma! Děkuji.

Dala se taková nahrávka nevyužít ?
Vichterey R. : Byla to skvělá nahrávka, kterou jsem dokázal proměnit. Láďo děkuji. Jsem hlavně rád, že jsme vybojovali tři body! Druhý poločas jsme se probrali a bylo to znát.

Ve druhém poločasu se hra výrazně zlepšila i tvojí zásluhou. Jsi spokojen, že ?
Stelmašcuk : Chtěl by jsem hlavně poděkovat za důvěru a jsem rád, že se podařilo vyhrát. Ale já i mužstvo musíme zlepšit celkovou hru. Strašně jsem přál gól Sváčovi, protože hraje opravdu ve skvělé formě.

Branky : Vichterey R., Moravec - Robouský

Rozhodčí : Bláha
ŽK 1:1
Návštěva 370 diváků.

(Ladislav Čurgali)

( )

Bílina - Trmice 4:0 (1:0)Modlany - Rumburk 3:0 (1:0)Jílové - Pokratice 13:1 (6:0)
Bezděkov - Chlumec 2:2 (1:2)Česká Kamenice - Přestanov 1:1 (0:0)Milešov - Velké Březno 1:0 (1:0)