Asociace sportovních klubů Lovosice - SK Plaston Šluknov

Lovosice Šluknov

4:0 (1:0)

Lovosice - SK Plaston Šluknov

Od začátku se hrálo utkání v režii domácího mužstva, které bylo lepší po všech stránkách. Větší důraz, lepší pohyb, přesnost nahrávek. První gól přišel po rohovém kopu. Přetažený centr vrátil hráč domácích na první tyč, kde Podrazil skluzem dorazil míč do branky 1:0. Do poločasu měl možnost na vyrovnání Fojta, ale v dobré pozici minul.

Druhý poločas se snažil Šluknov vyrovnat, ale již po deseti minutách je zmrazil znovu Podrazil, když v samostatném nájezdu prostřelil brankáře Jandu 2:0. Domácí mužstvo uklidněné druhým gólem dobře kombinovalo a naopak hostům se nic nedařilo. Ke konci se ještě trefil za domácí Šafránek 3:0 a hatrickem završil vysoké vítězství Podrazil 4:0. Na hráčích ze Šluknova je vidět v posledních třech kolech herní útlum, ovšem doufejme, že do třetice to stačilo a forma se znovu vrátí již v dalším utkání doma s Chlumcem.

Ohlas po utkání :

Pro zranění jen střídající Lehrl zhodnotil utkání takto :
Jsem zklamán naší hrou, hlavně nasazením. Soupeř byl ve všech činnostech lepší. Nechci se vymlouvat, ale určitě má vliv, že jsme byli oslabeni o některé opory pro zranění. Snad si již hráči uvědomili, že se to samo nevyhraje a vzpomenou si, jaký jsme si dali cíl na začátku sezóny.

Branky : Podrazil 3, Šafránek

Rozhodčí : Lenkvík
ŽK - 1:1
Návštěva : 100 diváků

Sestava : Janda Petr - Kulhavý - Hlavsa, Novotný, Rýdl - Hauptman, Fojta, Kirchner, Očipka - Čurgali, Hajduk

Trmice - Bílina 0:1 (0:1)Rumburk - Modlany 2:2 (2:1)Pokratice - Jílové 1:7 (0:3)
Chlumec - Bezděkov 4:2 (2:2)Přestanov - Česká Kamenice 0:1 (0:0)Velké Březno - Milešov 2:0 (1:0)