10. kolo - 16.10.2004 - I.A třída

Štětí - SK Plaston Šluknov

Štětí Šluknov

2:2 (1:2)

Začátek zápasu byl velmi dramatický. V 1. minutě se domácí ujali vedení 1:0. Vzápětí ve 3. minutě po Koukolově uvolnění vyrovnal Diviš 1:1 a v 5. minutě využil Moravec zaváhání domácích a naši vedli 1:2. Po celý první poločas byli naši lepším mužstvem, vytvořili si příležitosti, ale už bez využití. Ve 40. minutě se vážně zranil náš hráč Kafka, což hodně ovlivnilo další průběh utkání.

Ve druhém poločase byli domácí lepším mužstvem, měli stálou převahu, ale naši velice dobře bránili. Vedení si udrželi až do 67. minuty, kdy po zahrání rohového kopu dokázali domácí vyrovnat na 2:2. Ke konci zápasu už oběma mužstvům začali docházet síly a tak ani jedno mužstvo už nedokázalo i přes velkou snahu na stavu nic změnit. V tomto utkání podali naši hráči velice dobrý výkon. Mužstvo domácích využívalo svých fyzických předností, ale naši hráči hráli s velkým nasazením a obětavostí. Remíza se nakonec ukázala jako spravedlivá.

Branky : Diviš, Moravec

Sestava : Jánoš - Pomahač, Hrobár, Schneider J., Koukol - Šopov, Kafka (40.Bršlica, 77.Sivák), Galbavý, Čambal - Moravec, Diviš
Připraveni : Adámek, Jiřena, Dobeš

Brozany - Straškov 3:2 (2:0)Libochovice - Neštěmice B 2:6 (1:4)Březiny - Lovosice 3:5 (2:3)
Dolní Poustevna - Chlumec 2:1 (0:0)Duchcov - Trmice 4:2 (2:0)Křešice - Velký Šenov 1:5 (0:2)