SK Plaston Šluknov - SK Březiny

Šluknov Březiny

4:3 (1:0)

SK Plaston Šluknov - Březiny

V prvních patnácti minutách utkání byli hosté lepším mužstvem,ale náš tým v čele s brankářem dobře bránil. V 15. minutě po trestném kopu Kafky a teči Galbavého jsme se ujali vedení 1:0. Od této chvíle se naši zlepšili, měli několik dobrých příležitostí, ale neproměnili.

Vstup do druhého poločasu se lépe povedl hostům, když v 49. minutě vyrovnali na 1:1. Naši hráči se ovšem nenechali znervóznit. V 57. minutě po rohu krásnou střelu Šopova brankář hostí ještě stačil vyrazit, ale na dorážku Moravce už nestačil a opět jsme vedli 2:1. Obě mužstva se snažila o útočnou hru a i když se zdálo že hosté jsou lepším mužstvem, naši bojovali. V 75. minutě po přihrávce Koukola zvýšil Moravec na 3:1. V 80. minutě hosté po chybě našeho brankáře snížili na 3:2. Vzápětí v 81. minutě Čambal střelou z dálky nachytal na druhé straně brankáře hostí 4:2. V 87. minutě hosté z trestného kopu upravili na konečných 4:3. V tomto utkání podali naši hráči jen průměrný výkon, ale za svoji snahu a bojovnost si vítězství určitě zasloužili. Konečně se mužstvo probudilo i střelecky.

Branky : Moravec 2, Galbavý, Čambal

Sestava : Jánoš - Pomahač, Hrobár, Bršlica, Koukol - Sivák (60.Adámek), Kafka, Galbavý, Šopov - Moravec, Čambal

Velký Šenov - Duchcov 1:4 (0:1)Lovosice - Libochovice 3:2 (0:1)Neštěmice B - Brozany 1:2 (0:0)
Straškov - Křešice 2:0 (1:0)Trmice - Dolní Poustevna 2:2 (2:0)Chlumec - Štětí 3:5 (3:1)