TJ Spartak Boletice nad Labem - SK Plaston Šluknov B

Boletice Šluknov B

1:1 (1:0)

Boletice - SK Plaston Šluknov B

Už dlouho jsme z Boletic nedovezli nějaký ten bod a tak jsme k tomuto utkání jeli bez velkých ambicí. K tomuto utkání nás dorazilo pouze jedenáct a navíc bez některých hráčů základní sestavy, kterých chybělo rovných pět.

Počasí fotbalu o tomto víkendu moc nepřálo a tak se hrálo na těžkém terénu za stálého deště se sněhem a studeným větrem. Od počátku bylo domácí mužstvo lepší, ale díky naší bojovnosti nás vyloženě nepřehrávalo. O první gól se postaral domácí hráč Rantfner v 9. minutě, kdy po rohovém kopu hlavou rozvlnil naší síť. Opět jsme dostali gól ze standartní situace a to gól velice laciný. Naši hráči sice byli pod neustálým tlakem domácích, ale i tak jsme se neustále snažili vysunout Emila Mikulu a tím se pokusit o nějaký ten breik. Vše však brzdili naše tragické přihrávky a chvílemi jsme vypadali, že se naši hráči spolu seznámili těsně před utkáním. V prvním poločase měl velkou šanci v 28. minutě Jiří Beneš, ale jeho povedenou střelu brankář vytěsnil na roh. Domácí si vypracovali gólových šancí víc, ale chybělo přesné zakončení, nebo stál v cestě Tomáš Ucho Uchytil. Před koncem prvního poločasu byl na hranici velkého vápna faulován pronikající Láďa Čurgali a domácí gólman mohl být rád, že viděl jenom žlutou kartu. Následný přímák poslal Emil Mikula nad branku.

Druhý poločas se domácí snažili o navýšení skóre, ale naše obětavá obrana dobře pracovala a proto jsme odolávali. Postupem doby jsme hru srovnávali a dostávali se na dostřel branky domácích. Šance měli postupně Jiří Beneš, Láďa Čurgali a Václav Fišer. V 65. minutě byl faulován ve vápně Jirka Beneš a následný PK proměnil Emil Mikula 1:1. Domácí sice opět měli více ze hry, ale závěr patři nám a nakonec jsme ještě sahali v závěru po třech bodech.

S remízou jsme byli daleko spokojenější než domácí. Bod jsme si ale za bojovnost zasloužili. Musíme upřímně říci, že těžký terén hřiště asi více vyhovoval nám. Celý kolektiv zaslouží pochvalu za bojovnost. Našim nejlepším hráčem byl Jirka Beneš.

Branky : Rantfner - Mikula (PK)

Rozhočí : Musil - Dušík, Andrla
Návštěva : 50 diváků

Sestava : Uchytil – Kulhavý, Šeliga, Sklenička, Dvořák – Beneš, Fišer, Jarábek D., Koukol - Mikula, Čurgali

( Milan Brynda )

Malšovice - Union Děčín 6:0 (2:0)Těchlovice - Markvartice 3:1 (2:1)Dobkovice - Krásná Lípa 2:5 (1:3)