SK Plaston Šluknov - TJ Chlumec

Šluknov Chlumec

1:3 (1:2)

SK Plaston Šluknov - Chlumec

Poslední utkání podzimní části soutěže se hrálo ve Šluknově opět před návštěvou 270 diváků, přestože se domácím dlouhodobě nedaří. Začátek prvního poločasu byl oboustranně opatrný. První důležitý okamžik se odehrál v 18. minutě. Hráč Chlumce těsně po odpískání nakopl brankáře Čmugra. Rozhodčí již vytahoval žlutou kartu, ale Hlavsa neudržel nervy na uzdě a strčil do hráče soupeře. Dostal červenou kartu a domácí museli jako v minulém zápase hrát v oslabení. Již po dvou minutách se nám přesto podařilo ujmout vedení. Po rychlém úniku a krásné přízemní křížné střele se trefil sváteční střelec Stelmaščuk 1:0. Vypadalo to, že i v deseti se podaří uspět. Najednou se však nad hřištěm i nad Šluknovským fotbalem zatáhly černé mraky a v hustém dešti dvakrát těsně před poločasem skórovali hosté.

Ve druhém poločase byla již vidět nervozita a někteří hráči hráli, jako poprvé v životě. Bohužel ani střídání nepomohlo zvrátit výsledek a soupeř pečetil třetím gólem výsledek. Nelze než konstatovat, že se jedná o velkou krizi a že na jaře budeme mít velkou práci se záchranou I.A třídy.

Branky : Stelmaščuk - Malinovský, Semenský, Kadlec

Rozhodčí : Novotný (ŽK 3:2, ČK 1:0)
Návštěva : 270 diváků

Sestava : Čmugr - Vlk, Hlavsa Petr, Grohlmus - Dostál - Jírův, Kirchner, Stelmaščuk - Navrátil - Čurgali, Lhoták
Střídali : Kopčan, Rýdl, Hajduk

( )

Velké Březno - Přestanov 3:0 (2:0)Oldřichov - Pokratice 4:3 (2:2)Jílové - Bílina 1:1 (0:1)
Milešov - Česká Kamenice 4:2 (0:1)Mšené Lázně - Trmice 1:0 (1:0)Bezděkov - Vrbice Vetlá 2:3 (1:1)