MSK Trmice - SK Plaston Šluknov

Trmice Šluknov

2:2 (1:1)

Trmice - SK Plaston Šluknov

Utkání začalo náporem domácích, hlavně po levé straně se nám nedařilo zastavovat útoky. V 17. minutě utekl našim obráncům po levé straně útočník domácích, který nacentroval před bránu, kde zcela volný hráč soupeře dává za přispění Kirchnera na 1:0. V 25. minutě po zaváhání domácí obrany střílí Lhoták vyrovnávací gól 1:1. Hra se vyrovnala, ale více brankových příležitostí mělo domácí mužstvo. Ve 30. minutě se zranil Hajduk, kerého vystřídal Dostál. V 35. minutě musel opustit hřiště po nevybíravém faulu Holešovský a nastoupil Kopčan. I přes tyto změny jsme udrželi nerozhodný výsledek.

Druhý poločas se nám opět nevydařil, hned v úvodu Čmugr zlikvidoval dvě vyložené šance. Běžela 52. minuta, zbytečný faul Vlka na hranici velkého vápna, trestný kop a domácí vedou 2:1. V 55. minutě faul Dostála na půlící čáře, druhá žlutá a první vyloučení. V 58. minutě zbytečný faul Rýdla a s ním druhá červená karta. Po důrazné domluvě trenéra jsme se uklidnili, začali jsme hrát fotbal po zemi v neustálém pohybu. V 65. minutě po centru Kirchnera střílí Jírův vyrovnávací gól 2:2. Po tomto gólu i v devíti hráčích v poli si vytváříme drtivý tlak a s ním i vyložené šance. Kopčan, Čurgali a především Lhoták, který v 90. minutě nastřeluje za přispění domácího brankáře tyčku. Hned z protiútoku likviduje vyloženou šanci domácích dobře chytající Čmugr. Trmice přesto, že jsou poslední, předvedli velice kvalitní výkon. Na naše oslabené mužstvo to nestačilo. Chtěl bych poděkovat všem devíti hráčům za předvedený výkon a hru v oslabení, kdy jsme si při troše štěstí mohli odvézt tři body.

Branky : Vávra, Rutar - Lhoták, Jírův

Rozhodčí : Roháč (ŽK 1:5, ČK 0:2)
Návštěva : 60 diváků

Sestava : Čmugr - Jírův, Grolmus, Vlk - Holešovský - Stelmaščuk, Kirchner, Rýdl - Lhoták, Čurgali, Hajduk
Střídali : Kopčan, Dostál

( )

Přestanov - Bezděkov 4:1 (3:0)Vrbice Vetlá - Mšené Lázně 4:0 (0:0)Chlumec - Milešov 4:0 (2:0)
Česká Kamenice - Jílové 0:0 Bílina - Oldřichov 1:2 (0:1)Pokratice - Velké Březno 1:2 (1:0)