SK Šluknov - SK Strupčice

Šluknov Strupčice

8:0 (3:0)

Poslední utkání podzimu jsme proměnili v kanonádu :)

Poslední utkání podzimu bylo pro nás důležité, abychom udrželi kontakt s čelem tabulky a konečně jsme chtěli potěšit domácí diváky. Od úvodu jsme se dostávali do šancí, ale opět se nadařilo gól vstřelit. Naštěstí tentokrát šancí bylo mnoho a tu pátou jsme již využili. Do poločasu jsme přidali další dva góly a tím již bylo jasné, že body zůstanou doma. Ve druhé půli jsme nasázeli soupeři dalších pět gólů a s diváky jsme si užili děkovačku. Překvapivě i v tak nepříznivém počasí přišlo hodně diváků, za což děkujieme. Do zimní přípravy se nám po takovém konci půjde lépe a věříme, že na jaře budeme co nejčastěji úspěšní.

Branky : Bartoš Josef (19'), Dobeš Jakub (21', 36', 63', 85'), Hlávka Lukáš (76', 86'), Čurgali Ladislav ml. (81')

Rozhodčí : Polívka Lukáš - Fišl Marek, Prágl Martin
ŽK : Čurgali Ladislav, Knížek Tomáš, Holešovský Antonín
Návštěva : 160 diváků

Sestava Šluknova : Kotyza Filip (68' Nejedlý Jiří) - Bartoš Josef (68' Šimek Jan), Dobeš Jakub (87' Lukáč Robert), Čurgali Ladislav, Knížek Tomáš, Vostrovský Martin, Kolár Kryštof, Halamka Jan, Holešovský Antonín ml. (61' Hlávka Lukáš), Hák Václav (61' Dvořák František), Holešovský Antonín

Sestava Strupčic : Chrenko Tomáš - Vrba Lukáš, Čvančara Ondřej, Nechanický Michal, Janata Martin, Smetánka Jakub, Juliš Jaroslav (46' Glas David), Zetka Tomáš (61' Zurko Petr), Baksa Radek, Vrbka Ondřej (80' Trunschka Jan), Houdek Jan

Sestřih utkání

Fotky z utkání :

Dušníky - Rumburk 1 : 0 (1:0) Dobroměřice - Libouchec 7 : 3 (5:2) Ervěnice - Roudnice n./L. 4 : 2 (1:1)
Bílina - Horní Jiřetín 2 : 1 (1:1) Junior Děčín - Spořice 7 : 1 (4:0) Mojžíř - Nové Sedlo 2 : 5 (1:2)
Lovosice - Pokratice 0 : 3 (0:1)