SK Šluknov - SK Viktorie Ledvice

Šluknov Ledvice

0:2 (0:1)

Střelecky se nám momentálně nedaří

Prvních dvacet minut jsme soupeře do ničeho nepouštěli, měli jsme územní převahu, ovšem bez větších šancí. První gól jsme obdrželi po rychlé akci, když přesný centr do rozhozené obrany soupeř využil nekompromisní hlavičkou. To nám na klidu nepřidalo a nepodařilo se nám do poločasu vyrovnat, přestože jsme měli dvě slibné situace. Místo vyrovnání ve druhé půli hosté výborně vyřešili přečíslení a zvýšili na dva nula. Aby toho nebylo málo, tak jsme po faulu šli do deseti. Paradoxně po vyloučení jsme měli asi nejlepší fázi utkání, ale ke vstřelení alespoň čestné branky to nevedlo. Bohužel jdou naše výkony dolů a dnes jsme si již nevypracovali moc gólových šancí. Nyní zajíždíme do Pokratic a tam bude velmi těžké uspět.

Branky : Mergl Josef, Horák Jan

Rozhodčí : Holly Martin - Formánek Tomáš, Teska Miroslav
ŽK : Holešovský Antonín st., Zabilka Daniel, Halamka Jan, Didi Radek - Zimmermann Rudolf, Koudelka Matěj, Procházka David, Říha Miroslav, Koudelka Adam
Návštěva : 145 diváků

Sestava Šluknova : Janda Petr - Čurgali Ladislav ml., Šebek Dominik, Hák Václav, Bartoš Josef, Zabilka Daniel, Halamka Jan, Bartoš Ondřej (68' Záruba Patrik), Holešovský Antonín ml. (68' Didi Radek), Holešovský Antonín st., Hlávka Lukáš

Sestava Ledvic : Kukla Matěj - Mergl Josef, Říha Miroslav, Horák Jan, Kolář Robin, Levý Zbyněk (46' Procházka David), Koudelka Matěj (86' Vlasák Tomáš), Koudelka Adam, Zimmermann Rudolf (70' Čechák Václav), Čermák Dominik, Popp Přemysl

Sestřih utkání

Nové Sedlo - Pokratice 1 : 4 (0:1) Mojžíř - Klášterec nad Ohří 4 : 0 (1:0) Dobroměřice - Libouchec 6 : 4 (4:2)
Proboštov - Rumburk 6 : 1 (4:1) Ervěnice - Spořice 1 : 7 (1:2) Junior Děčín - Bílina 2 : 1 (1:1)
Roudnice n./L. - Modrá 1 : 1 (1:0) PK 4:5