SK Viktorie Ledvice - SK Šluknov

Ledvice Šluknov

4:1 (3:0)

V Ledvicích jsme neuspěli

Na zápas jsme jeli bez nemocných Bartoše, Halamky a z pracovních důvodů Čurgaliho J., ovšem i tak jsme chtěli v zápase zabojovat o body. Chtěli jsme hrát ze zabezpečené obrany a využít rychlých protiútoků, ovšem překvapivě jsme vstoupili do zápasu velmi dobře a byli výrazně aktivnější než domácí. Vyvrcholením byla šance L. Čurgaliho, ale hlavou přestřelil. Bohužel hned z první vážnější šance domácích jsme brzy inkasovali. Přesto jsme byli i nadále aktivní a věřili jsme ve vyrovnání. Nejprve Záruba dal břevno a když už gól vstřelil, tak byl odpískaný ofsajd. Místo toho opět domácí skórovali. Do poločasu jsme již byli rozhozeni a přestalo se herně dařit, což domácí využili ke vstřelení dalšího gólu po krásné střele. Do druhého poločasu jsme znovu nastoupili dobře, když Holešovský měl hned dvě velké příležitosti. Gól z toho opět nebyl a pokračovalo trápení. Zasloužený čestný úspěch vstřelil z přímého kopu Dobeš patnáct minut před koncem. Zkusili jsme ještě zabojovat a hrát na riziko, ovšem pojistku v závěru po brejku dali domácí. V dalším domácím utkání hostíme Pokratice v sobotu již ve 14:30 hodin, tak přijďte včas naše mužstvo podpořit.

Branky : Koudelka Adam (15', 24'), Koudelka Matěj (42'), Rokos Jan (88') - Dobeš Jakub (83')

Rozhodčí : Fišl Marek - Vlašič Jiří, Polívka Lukáš
ŽK : Koudelka Adam, Mergl Josef, Koudelka Matěj - Hlávka Lukáš, Holešovský Antonín st.
Návštěva : 100 diváků

Sestava Ledvic : Kukla Matěj - Mergl Josef, Horák Jan, Kolář Robin, Novák Zbyšek (46' Rokos Jan), Novotný Tomáš (75' Procházka David), Koudelka Matěj, Koudelka Adam (79' Čechák Václav), Vlasák Tomáš, Čermák Dominik (79' Levý Zbyněk), Ryška Milan

Sestava Šluknova : Janda Petr - Dvořák František, Šebek Dominik, Hák Václav, Holešovský Antonín, Čurgali Ladislav, Hlávka Lukáš, Holešovský Antonín ml. (62' Vostrovský Martin), Mládek Jiří, Dobeš Jakub, Záruba Patrik (73' Schneider Ondřej)

Sestřih branek

Pokratice - Nové Sedlo 4 : 1 (0:0) Bílina - Junior Děčín 4 : 2 (1:1) Libouchec - Dobroměřice 5 : 1 (2:0)
Rumburk - Proboštov 1 : 4 (1:1) Klášterec nad Ohří - Mojžíř 2 : 3 (2:2) Spořice - Ervěnice 1 : 1 (0:1) PK 4:2