SK Šluknov - TJ Střekov

Šluknov Střekov

3:2 (1:0)

I přesto že byl soupeř fotbalovější, výhru bereme my

V utkání jsme si šli pro povinné tři body, což se nakonec podařilo a to je důležité. Máme velké problémy se zraněním mnoha hráčů. Čurgali L., Schneider, Knížek, Hajduk, Záruba, Bartoš, navíc nemohl Čurgali J. Dostali jsme se do vedení po pěkné střele Svobody. Dvakrát jsme do poločasu orazítkovali tyč, ale pojistit se nepodařilo. Ve druhé půli jsme byli nervózní. Pojistku dal opět Svoboda a bylo vše jasné... ovšem to byl omyl. Infarktový závěr, když nejprve hosté vyrovnali a v závěru Pham rozhodl....

Branky : Pavel Svoboda Pavel (18', 75'), Pham The Chuyen (88') - Horník Zdeněk (81'), Štorc Lukáš (87')

Rohodčí : Karrmann Milan - Davignon Jan, Kosejk Přemysl
ŽK : Hlávka Lukáš, Didi Radek, Altman Tomáš, Pham The Chuyen - 0
Návštěva : 120 diváků

Sestava Šluknova : Janda Petr - Zabilka Daniel, Zajíček Jiří (46' Koukol Miroslav), Mikula Emil, Mládek Jiří (68' Kratochvíl Miroslav), Lukáč Robert, Holešovský Antonín, Hlávka Lukáš, Didi Radek, Svoboda Pavel (77' Altman Tomáš), Dreveniak Luboš (46' Pham The Chuyen)

Sestava Střekova : Stoklasa Viktor - Štorc Lukáš, Mahycz Daniel, Pelc Oldřich, Horník Zdeněk, Novotný Miroslav, Lukeš Adam, Fiala Aleš, Habrdle Lukáš, Stakič Bohdan, Novotný Miroslav

( Ladislav Čurgali )

Video z utkání :

Sestřih utkání

Neštěmice - Ledvice 2 : 1 (1:1) Liběšice - Bílina 1 : 3 (1:2) Černovice - Ervěnice 4 : 1 (1:0)
Dobroměřice - Proboštov 7 : 0 (2:0) Klášterec nad Ohří - Libouchec 1 : 5 (0:2) Rumburk - Spořice 1 : 6 (1:3)
Roudnice n./L. - Chuderov 2 : 0 (2:0)