SK Plaston Šluknov - TJ Střekov

Šluknov Střekov

5:6 (3:3)

SK Plaston Šluknov - Střekov

Plaston chtěl v posledním domácím utkání vyhrát a zakončit tak rozporuplný podzim pod heslem konec dobrý všechno dobré.

Celkově to bylo utkání hodně bojovné, obě mužstva chtěla zvítězit. Bylo bohužel hodně i vyhrocené a to zásluhou hlavně rozhodčích. První kontroverzní situace nastala hned v úvodu, když byl ošklivě šlapákem atakován Hajduk, ale píšťalka zůstala němá. Soupeř zakopl míč do autu. Holešovský chtěl vrátit míč dlouhým nákopem na brankáře, ovšem Vichterey nevěděl, že to nebylo posouzeno pro nás, naběhl za překvapenou obranu a obstřelil vyběhnuvšího brankáře 1:0. Tento gól domácí neslavili, ale již to nešlo vrátit. Soupeř vyrovnal po průniku ze strany a dorážce na zadní tyč 1:1. Znovu se domácí ujali vedení, když po Čurgaliho nahrávce Záruba zakončil pod padajícím brankářem 2:1. Znovu hosté vyrovnali po podklouznutí brankáře, když hráč hostí jednoduše dal do prázdné branky 2:2. Opět se do vedení před poločasem dostal Šluknov, když Kirchnera roh krásně hlavičkou zakončil Čurgali 3:2. V poslední minutě poločasu znovu hosté dotáhli, když po přetaženém centru krásně zakončil křižnou střelou útočník hostů 3:3.

Druhý poločas pokračoval ještě více divoce. Hosté se poprvé dostali do vedení z vymyšlené penalty. Hlavní rozhodčí ukázal přímý kop, ovšem na radu pomezního Beneše změnil výrok na penaltu, přestože video jasně ukázalo, že to bylo mimo pokutové území 3:4. Zasloužené vyrovnání zařídil překrásnou ranou z dvaceti metrů Vichterey 4:4. Pan Beneš ovšem asi chtěl být nejhlavnějším hrdinou utkání, proto zařídil znovu hostům vedení, když neodmával naprosto jasný ofsajd 4:5. Plaston otevřel hru a snažil se o vyrovnání. Po vyloučení hráče hostů, kterého odchod trval pět minut se ještě zvýšil tlak, ale hosté z ojedinělého útoku zvýšili na 4:6 z přímého kopu přesnou střelou o tyč. Před koncem Šluknov snížil po střele Vichtereye, když dorážel z blízka Horák 5:6. Chtěl vzít rychle míč a odnést na půlku, ovšem byl vyloučen za strčení do protihráče, který mu v tom chtěl zabránit. Povalující se hráči dalších několik minut leželi na hřišti, ovšem k překvapení všech hlavní rozhodčí nastavil směšné tři minuty.

Branky: Vichterey 2, Záruba, Čurgali, Horák - Habrdle 4, Stakič 2

Rozhodčí : Zubr
ŽK : 2-5; ČK : Horák - Tichý
Návštěva : 120 diváků

Sestava : Bednář - Lukáč - Čurgali ml., Holešovský, Jägr - Hajduk, Vichterey Radek, Kirchner, Šembera - Záruba, Sokol
Střídali : Mikula, Horák, Hlávka

Sestřih z utkání

Fotky z utkání :

Hrobce - Roudnice B 3:1 (0:0)Soběchleby - Březiny 2:1 (0:0)Neštěmice - Velké Březno 2:0 (2:0)
Libouchec - Mojžíř 1:0 (1:0)Pokratice - Rumburk 0:3 (0:2)Milešov - Jílové 2:1 (1:1)
Dohrávka 10.kola :
Rumburk - Soběchleby 4:4 (2:2)Milešov - Libouchec 2:1 (1:1)Jílové - Neštěmice 0:1 (0:0)
Březiny - Roudnice B 2:9 (0:5)