Šluknov Ervěnice

3:2 (1:2)

Ve druhém poločase jsme skóre otočili

Už to vypadalo, že nás tentokrát bude o něco více bohužel nás zasáhla nějaká chřipka. Přesto jsme alespoň měli dva hráče na střídání.

Do začátku zápasu jsme vstoupili výborně, po pěkné akci jsme vstřelili gol z dálky. Bohužel nás asi gol ukolébal, po 20 minutách začal více hrozit soupeř a nám se příliš nedařilo. Soupeři se podařilo vyrovnat, my jsme bohužel nastřelili pouze tyč. Do poločasu soupeř přidal ještě jeden gol a šel tak do poločasového vedení.

Druhý poločas jsme opět začali dobře, chtěli jsme zápas otočit. což se nám podařilo po pěkných dvou akcích. mimo to jsme měli nějaké další šance a další nastřelenou tyč. Hosté měli nějaké náznaky pouze v závěru zápasu, když se snažili vyrovnat.

Zápas to byl vyrovnaný, příliš se nám nedařilo. Přesto body zůstali doma.

Branky : Schneider Ondřej (5'), Mikula Emil (53'), Bartoš Ondřej (64') - Niš Ladislav (11'), Král Jan (43')

Rozhodčí : Materna Jiří - Holly Milan, Mudrová Veronika
ŽK : Didi Radek, Mládek Jiří, Svoboda Pavel, Mikula Emil - Národa Jakub, Ambroz Roman, Král Jan, Bíro Ondřej
Návštěva : 140 diváků

sestava Šluknova : Janda Petr - Dobeš Jakub (75' Čurgali Ladislav st.), Schneider Ondřej, Mikula Emil, Pham The Chuyen, Mládek Jiří, Čurgali Ladislav, Holešovský Antonín, Didi Radek (88' Altman Tomáš), Bartoš Ondřej, Svoboda Pavel

Sestava Ervěnic : Schwarz Marian - Ambroz Roman, Král Jan, Klíma Pavel (79' Císař Petr), Niš Ladislav, Ričl Marek, Proll Petr, Wälzer Lukáš, Bíro Ondřej, Vytrhlík Radek, Národa Jakub

Sestřih utkání

Liběšice - Ledvice 1 : 2 (1:0) Černovice - Chuderov 4 : 2 (2:0) Bílina - Dobroměřice 1 : 1 (1:1) PK 4:3
Libouchec - Spořice 1 : 3 (0:1) Proboštov - Neštěmice 2 : 3 (2:1) Klášterec nad Ohří - Střekov 4 : 3 (2:2)
Roudnice n./L. - Rumburk 1 : 1 (1:0) PK 4:5