Spořice Šluknov

4:4 (1:2) PK 4:5

Další dva body díky hattricku Emila Mikuly

Tento týden byl opravdu velice náročný pro trenéry. Opět hráli Obě naše mužstva. Situace byla asi nejhorší od začátku sezóny. Bohužel se to sešlo. Červená karta, zranění, někteří kvůli pracovním povinnostem (Obec roku) a někteří museli s B týmem, aby jich bylo také 11.Do Spořic jsme tedy odcestovali pouze v 11 lidech. Přesto tam jel tým s vírou ve 3 body.

Začátek zápasu přinesl šance na obou stranách. Obě strany podrželi golmani. Poté jsme se po pěkné individuální akci prosadili my. Vedení jsme udrželi, ale pouze jen 5 minut a inkasovali jsme. Naštěstí jsme si pomohli standartní situací a vstřelili gol na 2:1. Tak jsme šli do kabin v dobrém rozpoložení.

Do druhého poločasu jsme šli s tím, že budeme zodpovědně bránit a zkusíme přidat nějaký gol. Což se nám v 55. minutě podařilo. Zvýšili jsme na 3:1. Po snížení soupeře jsme opět navýšili na 4:2 a dvacet minut do konce to vypadalo nadějně. Bohužel nám docházely síly a soupeři se podařilo snížit na 4:3. My pak neproměnili dvě vyložené šance a dovolili jsme soupeři vyrovnat v nastaveném čase. V Penaltové loterii jsme byli stoprocentní a tak si odvážíme dva cenné body.

Před zápasem bychom dva body brali, nicméně je škoda, že už jsme to těch pár minut neudrželi. Když hodnotíme První část sezony, tak z 2 domácích a 3 venkovních zápasů máme 8 bodů. V tom stavu jakým nastupujeme, to je výborný počin. Dlouhodobě zraněný, už začínají pomalu trénovat, tak doufejme, že budou už na další domácí zápas k dispozici.

Branky : Šmok Daniel (40', 64'), Dvořák Samuel (84'), Kopečný Patrik (91') - Mikula Emil (35', 55', 68'), Schneider Ondřej (42')

Rozhodčí : Plzák Martin - Davignon Jan, Karásková Monika
ŽK : Kopečný Patrik - Mládek Jiří, Mikula Emil, Čurgali Ladislav, Bartoš Ondřej, Didi Radek
Návštěva : 50 diváků

Sestava Spořic : Zajíc Miloslav - Zvánovec Lukáš (41' Fořt Jan), Broum Rostislav, Eleš Jindřich, Šlachta Jakub, Kopečný Patrik, Hašek František, Dvořák Denis ( 77' Vlček Vladislav), Dvořák Samuel, Faltus Milan, Šmok Daniel

Sestava Šluknova : Janda Petr - Zabilka Daniel, Dobeš Jakub, Schneider Ondřej, Mikula Emil, Pham The Chuyen, Mládek Jiří, Čurgali Ladislav st., Holešovský Antonín st., Didi Radek, Bartoš Ondřej

( Ladislav Čurgali )

Neštěmice - Roudnice n./L. 1 : 1 (0:1) PK 3:5Rumburk - Liběšice 6 : 1 (1:1) Ledvice - Černovice 7 : 1 (4:1)
Dobroměřice - Klášterec nad Ohří 7 : 1 (3:0) Ervěnice - Bílina 3 : 1 (1:1) Střekov - Proboštov 3 : 1 (1:1)
Libouchec - Chuderov 1 : 2 (0:2)