SK Plaston Šluknov - FK Slovan Chabařovice

Šluknov Chabařovice

2:1 (1:1)

Vydřené vítězství

Chtěli jsme si spravit chuť po prohraném poháru, bohužel jsme do zápasu nevstoupili dobře. v 8 minutě soupeř rozehrál rychle standartní situaci a z dorážky dal gol. To nás trošku rozhodilo s tempa v prvním poločase, ale přesto se nám podařilo vypracovat několik slibných šancí a jednu jsme i využili.

Ve druhém poločase jsme zahazovali jednu velkou šanci za druhou a už to vypadalo, že další gol nevstřelíme. Naštěstí po pěkné akci jsme zápas v 80 minutě zlomili na naši stranu. Další důležité body, sice průběh nebyl ideální, ale mužstvo bojovalo do konce a zaslouženě vyhrálo.

Branky : Švec Jakub (24'), Mikula Emil (77') - Habrdle Lukáš (10')

Rozhodčí : Vacek Jan - Stupka Josef, Formánek Tomáš
ŽK : Lukáč Robert, Čurgali Jakub, Svoboda Pavel, Mikula Emil - Doubek Petr, Habrdle Lukáš, Kolenatý David, Kytka Miloš
Návštěva : 170 diváků

Sestava Šluknova : Janda Petr - Mládek Jiří (87' Hajduk Jaroslav), Mikula Emil, Schneider Ondřej, Čurgali Jakub (70' Zabilka Daniel), Holešovský Antonín, Kirchner Zdeněk, Lukáč Robert, Dobeš Jakub, Svoboda Pavel, Švec Jakub (46' Didi Radek - 80' Altman Tomáš)

Sestava Chabařovice : Pícha Lukáš - Krok František, Velek Martin, Semenský Pavel (35' Kytka Miloš), Kršňák Václav (84' Král Lukáš), Doubek Petr, Kolenatý David (72' Prekop David), Habrdle Lukáš, Štrejl Filip, Veselý Martin, Jaslo Ondra (77' Orság Petr)

Sestřih utkání

Svádov Olšinky - Unčín 6 : 0 (2:0) Velké Březno - Meziboří 0 : 0 PK 3:4Jiříkov - Chlumec 3 : 4 (3:1)
Dubí - Hostovice 1 : 4 (1:3) Dobkovice - Březiny 2 : 2 (0:2) PK 3:4Trmice - Union Děčín 0 : 11 (0:2)