FK Slovan Chabařovice - SK Plaston Šluknov

Chabařovice Šluknov

0:1 (0:1)

Chabařovice - SK Plaston Šluknov

Jen prvních patnáct minut nás mohlo uspokojit. Hlavičky Kotta ve 3.min a Čurgaliho v 5.min neskončily brankou. A to bylo z naší strany v I.poločase téměř vše. V 15.min naopak domácí neproměnili svou velkou šanci. Spousta faulů, nepřesností a chyb. Tak vypadal obraz hry I. poločasu. Jediná branka utkání padla ve 28.min. Po školácké chybě brankáře vstřelil Čurgali zblízka rozhodující branku na 0:1.
Nepomohla ani domluva hráčům o přestávce. Tolik herních a osobních chyb v jednom utkání od našich hráčů se nečekalo. Ve II.poločase jsme branku domácích vůbec neohrozili.Štěstí tentokrát stálo při nás. Nebýt neschopnosti domácích potrestat naše chyby, byl by výsledek jiný. Nemůžeme hráčům vytknout, že by nebojovali. V tomto utkání se nám prostě nedařilo. O to je vítězství cennější. Čekají nás ještě těžší zápasy než v Chabařovicích. Tolik jsme na druhou stranu chtěli zvítězit a udělat radost spoluhráčům, kteří s námi nemohli hrát.

Branka
Čurgali

Rozhodčí
Spišák

Sestava
Janda, Dušík, Král, Kott, Svačina, Jírův, Kirchner, Stelmaščuk, Plachý, Čurgali, Blažek
Na střídání - Rýdl, Dostál, Vyšohlíd, Štěpánek a Syrový

( )

Lovosice - Podřipan Rovné 1:0 (1:0)Úštěk - Křešice 1:2 (1:0)Bohušovice - Všebořice 1:2 (0:2)
Březiny - Mojžíř 1:0 (0:0)SKP Ústí n.L. - Horní Podluží 3:1 (3:0)TJ Žitenice - Vaňov 2:1 (2:1)