SK Plaston Šluknov - TJ Union Děčín

Šluknov Union Děčín

3:1 (2:0)

I napodruhé v týdnu jsme s Unionem Děčín uspěli

V tomto utkání jsme chtěli potvrdit vítězství z poháru se stejným soupeřem. Od úvodní minuty to bylo velmi otevřené utkání. Oba týmy se snažili hrát útočně a to přineslo během utkání mnoho šancí na obou stranách. Podařilo se nám vstřelit první branku, což bylo pro vývoj utkání velmi důležité. Navíc jsme do poločasu zvýšili po penaltě. I soupeř měl tři velmi dobré příležitosti. Brankář Janda naše mužstvo podržel a i se štěstím uhájil čisté konto. Mohla se kopat penalta i proti nám, ale píšťalka zůstala němá.

Druhý poločas jsme navýšili skóre a vedení o tři branky jsme již uhájili. Hosté jen snížili a tak proběhla tradiční děkovačka. Diváci opět skvěle fandili a za to jim patří velký dík.

Branky : Hák Václav (30'), Mikula Emil (39'), Mládek Jiří (64') - Murdych Jakub (69')

Rozhodčí : Teska Miroslav - Stupka Josef, Faigl Jaroslav
ŽK : Schneider Ondřej, Knížek Tomáš, Hák Václav - Očipka Peter, Štercl Josef, Kataš Roman
Návštěva : 150 diváků

Sestava Šluknova : Janda Petr - Mikula Emil, Švec Jakub, Čurgali Jakub (56' Mládek Jiří), Knížek Tomáš, Schneider Ondřej, Didi Radek (89' Jirsa Jan), Zabilka Daniel, Čurgali Ladislav, Kirchner Zdeněk, Hák Václav (81 Koukol Miroslav)

Sestava Unionu Děčín : Zvolský Michal - Rangl Radek, Bezouška Bohuslav, Brázdil Zdeněk, Huček Michal, Kalaš Roman, Murdych Jakub, Očipka Peter, Štercl Josef, Galaš Vojtěch, Malowanyj Stanislav

Sestřih utkání

Trmice - Hostovice 0 : 6 (0:4) Dubí - Svádov Olšinky 0 : 9 (0:4) Dobkovice - Meziboří 2 : 3 (0:2)
Jiříkov - Březiny 3 : 6 (2:3) Chlumec - Unčín 1 : 2 (1:1) Velké Březno - Chabařovice 1 : 8 (1:6)