TJ Union Děčín - SK Plaston Šluknov

Union Děčín Šluknov

7:2 (3:1)

Na Unionu to byl debakl

Očekávali jsme těžké utkání, Union má výbornou útočnou sílu Murdycha a Očipku, navíc letos posílil obranu Ranglem z Jílového, protože v minulém roce hodně gólů dostávali. Přesto jsme chtěli uspět a minimálně bod z venku přivézt.

Utkání jsme začali tragicky. Rychlé dva góly od Očipky z přímého kopu a od Rangla z rohu s námi hodně otřásli. Podařilo se nám snížit ostrostřelcem Mikulou a mohli jsme i vyrovnat, ovšem před poločasem jsme opět inkasovali. To byl zlomový moment, nedokázali jsme již reagovat. V druhé půli soupeř navýšil skóre a skončilo to debaklem.

Zápas nás vrátil zpět na zem a ukázal nám, že bez poctivého přístupu hlavně v bránění to nepůjde. Je potřeba, aby mužstvo mělo za cíl hlavně neinkasovat a zkusit odehrát utkání s nulou vzadu. Po ztrátě míče zodpovědně sprintovat zpět a nemluvě o zodpovědném bránění standardních situacích. Doufám, že v domácím utkání v neděli ve 14 hodin se vrátíme na vítěznou vlnu. Zveme diváky, pojďte podpořit naše mužstvo.

Branky : Očipka 2, Rangl 2, Galaš 2, Murdych - Mikula 2

Rozhodčí : Spišák - Svoboda, Cvachoušek
ŽK : Brázdil - Lehrl
Návštěva : 50 diváků

Sestava Union Děčín : Zvolský - Rangl, Brázdil (62' Kalaš), Huček, Murdych, Očipka, Valenta (75' Bedrníček), Horyna (67' Sejkora), Eichelmann, Galaš, Bezouška (38' Humlíček)

Sestava Šluknov : Ticháček - Čurgali, Lukáč, Hajduk, Knížek, Léhrl, Mikula, Šach (22' Schneider), Švec, Mládek (58' Kirchner), Svoboda

( Ladislav Čurgali )

Svádov Olšinky - Trmice 2 : 4 (1:3) Hostovice - Dobkovice 2 : 3 (1:0) Chlumec - Chuderov 3 : 3 (1:2) PK 4:3
Horní Podluží - Přestanov 2 : 3 (0:0) Březiny - Heřmanov 0 : 2 (0:0) Jiříkov - Chabařovice 5 : 0 (2:0)