Hrobce Šluknov

1:2 (1:1)

Hrobce - SK Plaston Šluknov

Plaston chtěl v silných Hrobcích využít svou zlepšenou formu a když ne získat body, tak alespoň podat dobrý výkon a odjet se vztyčenou hlavou.

Jako v minulém domácím utkání Šluknov opět totálně nezvládl prvních patnáct minut a bylo to jako přes kopírák. Po několika šancích domácí vstřelili vedoucí branku, když si nikdo nevšímal při zahrání přímého kopu hráče vedle zdi…1:0. Teprve potom se hráči probudili a odměna přišla jednoduše, když na dlouhý odkop nejlépe zareagoval rychlík šestnáctiletý Mráz a svou premiérovou trefou za dospělé vyrovnal. Zkušeně přehodil chybně vyběhnuvšího brankáře domácích 1:1.

Ve druhé půli byla hra vyrovnaná, ale větší chuť po vítězství byla znát na hráčích Plastonu. Odměnou byla branka po závaru ve vápně, když Kasal pohotově zakončil 1:2. Kaňkou utkání bylo, když si brankář deset minut před koncem po férovém tvrdém souboji mimo vápno zlomil holenní kost. Přejeme mu brzké uzdravení.

Na výsledek se hodí hned dvě přísloví a to ,,do třetice všeho dobrého“, když z posledních tří utkání mužstvo získalo 8 bodů a nebo ,,konec dobrý, všechno dobré“, když se mužstvo nakonec odpoutalo od sestupových příček.

Branky : Řízek - Mráz, Kasal

Rozhodčí : Materna
ŽK : 2-3
Návštěva : 40 diváků

Sestava : Hajduk, Holešovský, Lukáč, Moravec - Mikula, Kirchner, Kasal, Záruba - Mráz - Oplt
Střídali : Vyšohlíd, Šeliga, Novotný

( Ladislav Čurgali )

Video z utkání :

Sestřih utkání

Fotky z utkání :

Střekov - Srbice 5:2 (3:2)Česká Kamenice - Rumburk 0:4 (0:1)Travčice - Jílové 2:0 (1:0)
Velké Březno - Libouchec 2:0 (1:0)Křešice - Mojžíř 2:0 (2:0)Soběchleby - Pokratice 3:3 (1:1) PK(0:2)