SK Plaston Šluknov - SK Hrobce

Šluknov Hrobce

6:3 (3:1)

SK Plaston Šluknov - Hrobce

Plaston přivítal nováčka z Hrobce, který v minulém kole získal svůj první bod v 1.A třídě. Úkol byl jasný, bezpodmínečně bylo potřeba získat všechny tři body. V týdnu se podařilo získat novou posilu Radka Vichtereye z divizního Vilémova a jak se hned ukázalo, bude velkým přínosem.

Začátek utkání nenaznačoval, že bude padat velké množství branek, ve velkém vedru tempo hry nebylo moc vysoké. S postupem času šance začaly rychle přibývat, napočítali jsme během utkání přibližně 12 šancí Šluknova a 6 hostů. Popíšeme jen góly. Hned první byl nádherný, když z 30 metrů napřáhl Vichterey a bombou překvapil brankáře hostů 1:0. Další gól dal znovu Vichterey, když po přetaženém centru uklidil míč do sítě 2:0. Hosté do poločasu také vstřelili branku, když přísnou penaltu proměnil Fousek 2:1. Domácí svůj náskok zvýšili také ještě před poločasem, když si Karpíšek dobře zpracoval dlouhý pas a zakončil přesně k tyči 3:1.

Další branka přišla po pár minutách druhé půle, když střelu Vichtereye dorazil Karpíšek 4:1. Na 4:2 hosté snížili znovu Fouskem, ale Plaston znovu kontroval. Svůj hattrick dokonal hlavou Vichterey 5:2 a poslední gól Šluknova dal kapitán Kirchner 6:2. Druhou přísnou penaltu hostů kopal Míč a míč trefil přesně k tyči 6:3.

V utkání padlo devět gólů a to je pro diváka vždy zajímavé, navíc, když většina padne do sítě soupeře…

Branky : Vichterey 3, Karpíšek 2, Kirchner - Fousek 2, Míč

Rozhodčí : Novotný - Mráz, Sedláček
Návštěva : 160 diváků

Sestava : Bednář - Lukáč - Holešovský, Novotný, Jägr - Hajduk, Kirchner, Čuda, Šembera - Karpíšek, Vichterey Radek
Střídali : Baulovič, Sokol, Svačina

Sestřih utkání

Fotky z utkání :

Trmice - Roudnice B 2:3 (0:0)Pokratice - Libouchec 2:2 (1:1)Střekov - Březiny 1:1 (1:0)
Rumburk - Křešice 5:1 (3:1)Milešov - Jílové 5:0 (2:0)Modrá - Mojžíř 1:1 (1:1)