SK Plaston Šluknov - FK Český Lev Neštěmic

Šluknov Neštěmice

0:2 (0:2)

SK Plaston Šluknov - Neštěmice

Plaston chtěl v tomto utkání potvrdit venku získané tři body, ovšem soupeř z Neštěmic byl nad síly domácích.

Bohužel Šluknovu nevyšel začátek utkání, když inkasoval ihned ve 2. minutě utkání. Přímý kop ze strany Valenta překvapivě necentroval, ale vystřelili na přední tyč. Brankář Bednář na míč nedosáhl a tak hosté vedli 0:1. Domácí se snažili hrát aktivně, napadat hosty již na jejich polovině. Byl to proto hlavně boj o každý metr, ale šancí moc nepřicházelo. Hosté ovšem do poločasu ještě jednou udeřili, když prudký centr ze strany projel celým malým vápnem a na zadní tyči Paseka uklidil míč do prázdné branky 0:2. Do poločasu mohl dát kontaktní gól Lehrl, ale neprostřelil obranný val hráčů na brankové čáře.

Ve druhém poločasu Šluknov ještě zvýšil úsilí, přišly i některé slibné situace, ale kontaktní gól se nepodařilo již vstřelit. Hosté zkušeně utkání dohráli a odvezli si zasloužené tři body.

V dalším týdnu jede Plaston do Libouchce, kde již snad bude kompletní a pokusí se prohru napravit. Mužstvo chce ovšem vyhrávat hlavně před domácím publikem, proto za čtrnáct dní s Pokraticemi to již chce prolomit a doma získat tři body.

Branky : Valenta, Paseka

Rozhodčí : Karrmann
ŽK : 2-2
Návštěva : 120 diváků

Sestava : Bednář - Svačina - Lukáč, Kirchner, Kasal - Slanina, Lehrl, Kramer, Mikula - Hajduk, Sokol
Střídali : Hlávka, Stelmaščuk, Čurgali st.

Sestřih z utkání

Fotky z utkání :

Rumburk - Střekov 0:2 (0:1)Mojžíř - Jílové 2:2 (1:0)Velké Březno - Milešov 1:2 (0:1)
Březiny - Pokratice 1:1 (0:1)Roudnice B - Libouchec 2:2 (1:2)Hrobce - Soběchleby 1:2 (0:2)