FK Junior Děčín - SK Plaston Šluknov

Junior Děčín Šluknov

0:00

Junior Děčín - SK Platon Šluknov

Šluknov přijel na Děčínskou umělou trávu znovu v hodně kombinované sestavě. Vypomohli znovu dorostenci Beneš a Navrátil. Poprvé letos nastoupil Rýdl a Schneider. Překvapivě v prvním poločasu udával tempo Šluknov. Působil pohyblivěji a dařilo se konečně i přesně nahrávat. To se projevilo i v množství šancí, ovšem své tutovky nevyužil ani Blažek, Čurgali, Diviš a Kirchner. Domácí málo kombinovali po zemi a byli viditelně zaskočeni hrou hostů.

Do druhé půle nastoupil domácí tým s větším odhodláním a vytvořil si po celý druhý poločas územní převahu. Gól ale opět nepadl ani na jedné straně a tak utkání skončilo bezbrankovou remízou. Šluknov tentokrát předvedl výkon, za který se nemusel stydět. Na poslední utkání jara přijede Rumburk, tak zveme všechny diváky.

Sestava : Bednář - Beneš, Kulhavý, Rýdl - Hermann - Čurgali, Kirchner, Navrátil Zdeněk, Stelmaščuk - Blažek, Diviš
Střídali : Schneider, Novotný, Hrobár

Několik akcí ze zápasu

Duchcov - Jílové 2:2 (0:0)Lovosice - Modlany 3:2 (0:0)Česká Kamenice - Bezděkov 1:2 (0:0)
Chlumec - Milešov 1:2 (0:0)Rumburk - Přestanov 3:1 (2:1)České Kopisty - Velké Březno 1:0 (0:0)