SK Plaston Šluknov - MSK Trmice

Šluknov Trmice

1:4 (1:2)

SK Plaston Šluknov - Trmice

Od prvních minut předváděla obě mužstva hru jen průměrné úrovně. V 10. minutě využili hosté nedůrazu domácích a ujali se vedení 0:1. Ve 12. minutě naši vyrovnali, když Hrobár zahrál dlouhý míč před branku hostí a Galbavý vyrovnal na 1:1. Náš tým si vytvořil několik brankových příležitostí, ale nedokázal nic proměnit. Naopak se dokázali prosadit hosté, když se po hrubé chybě našeho brankáře ujali vedení 1:2.

Ve druhém poločase jsme měli převahu, opět jsme měli několik brankových příležitostí, ale vše bez efektu. V 70. minutě hosté po rychlém protiútoku zvýšili na 1:3. Náš tým se snažil o vyrovnání, bojoval, ale hráčům se vůbec nedaří v zakončení. V 90. minutě po naprosto zbytečném faulu našich upravili hosté z penalty na konečných 1:4. V tomto utkání se naši hráči snažili, bojovali a konečný výsledek určitě neodpovídá průběhu hry. Mužstvu chybí hráč, který by byl schopen proměňovat brankové příležitosti, kterých si mužstvo vytvoří v každém utkání dost.

Branka : Galbavý

Sestava : Kysela - Pomahač, Hrobár, Grolmus, Šopov - Sivák ( 80.Bršlica ), Kafka, Galbavý, Koukol - Čech ( 65.Jánoš), Čambal
Připraveni : Adámek, Jiřena

Štětí - Křešice 2:0 (1:0)Chlumec - Neštěmice B 2:4 (0:1)Lovosice - Velký Šenov 6:0 (4:0)
Libochovice - Straškov 5:3 (4:1)Březiny - Brozany 1:3 (0:2)Dolní Poustevna - Duchcov 3:3 (0:2)