SK Plaston Šluknov - TJ Sokol Straškov-Vodochody

Šluknov Straškov-Vodochody

0:2 (0:0)

SK Plaston Šluknov - Straškov

Mistrovské utkání 2. kola 1.A třídy dorostu. V prvních dvaceti minutách byla hra vyrovnaná, obě mužstva se snažila o útočení, ale bez efektu. Po té začal mít převahu náš tým, vytvořil si několik brankových příležitostí, ale hráčům chyběl klid a větší důraz při zakončení. Chybělo nám i trochu štěstí, když Čech hlavičkou trefil jen břevno. Největší příležitost měli ale hosté, když po rychlém protiútoku šel hostující hráč sám na naši branku, ale nedal.

Vstup do druhého poločasu vyšel lépe hostům, když v 55 min.využil hostující hráč nedůrazu našich a upravil na 0:1. Po obdržené brance naši přidali, měli stálou převahu, vytvořili si několik pěkných brankových příležitostí, ale opět je zklamala koncovka. Ke konci zápasu už našim hráčům začali docházet síly, ale i přesto se snažili o vyrovnání. V 90 minutě hosté z trestného kopu upravili na 0:2. Naši hráči se sice snažili, bojovali, vytvořili si převahu, ale musí se zlepšit v proměňování svých šancí. V tomto utkání si nezasloužili prohrát.

Sestava : Kysela - Pomahač, Moravec, Schneider J., Grolmus - Koukol, Hrobár, Kafka, Čambál - Čech (60.Šopov), Galbavý (70.Sivák)
Připraveni : Schneider T., Štikar, Koňák

Trmice - Neštěmice B 3:4 (1:1)Lovosice - Brozany 3:1 (1:1)Štětí - Dolní Poustevna 2:2 (1:0)
Chlumec - Velký Šenov 2:0 (1:0)Libochovice - Křešice 4:2 (2:1)Březiny - Duchcov 2:2 (1:0)