SK Plaston Šluknov - MSK Benešov nad Ploučnicí

Šluknov Benešov n./Pl.

8:2 (5:2)

SK Plaston Šluknov - Benešov n./Pl.

Dnes jsme přivítali konkurenta o vršek tabulky Benešov. Našim jasným cílem bylo vyhrát a uchovat si naději na stoupající postup tabulkou.

Hned od úvodu jsme si vytvořili tlak a v páté min. Holečkův centr uklidil hlavou do šibenice Heinrich 1:0. Další branka padla krátce na - třináctá minuta, zahráváme rohový kop Altmanem, který pošle míč přímo do branky 2:0. Jednadvacátá min. opět zahráváme roh a Oplt skóruje hlavou 3:0 . O další tři minuty později Žďánský vymotá obranu, zpětnou přihrávkou vybídne Mendela a ten pohodlně zavěsil 4:0 . Po jedné hrubce v obraně pak uteče hostující útočník a snižuje na 4:1 . Třicátádruhá minuta a opět důrazný Mendel vybojuje balon ve vápně a prostřelí vše 5:1 . Ani ne o dvě min. později však zahrávají hosté pokutový kop a nemýlí se 5:2.

Druhá půle opět začala rychlým golem a jedním z nejhezčích. Mendel si vzal balon na polovině hřiště a neskutečným sólem se dostal až do vápna a brankáři nedal šanci - 6:2 . Další krásnou střelou se ukázal Altman, který z vápna napřáhl a uklidil střelu přímo k tyči 7:2 . A poslední tečku zápasu udělal Chlan, který podpořil svůj skvělý výkon závěrečnou brankou na 8:2.

Dnes mohu poděkovat všem hráčům za bojovnost a za velkou vůli hrát jeden za druhého . Hráčem utkání se stal Mendel.

Branky - Mendel 3 , Altman 2 , Heinrich , Oplt , Chlan

Sestava : Čerkl - Žák , Oplt , Žítek , Altman - Holeček , Chlan , Mendel , Mráz - Žďánský , Heinrich
Připraveni : Král , Jetýlek , Bačkovský , Svatoš , Jess

( Karel Rýdl )

Fotky z utkání :

Střekov - Krupka 1:2 (1:1)Jílové - Březiny 3:4 (2:1)Horní Podluží - Chlumec 3:3 (2:3) PK(1:3)
Mojžíř - Velký Šenov 6:3 (3:1)Svádov Olšinky - Skorotice 3:1 (0:0)