SK Plaston Šluknov - TJ Chlumec

Šluknov Chlumec

9:4 (4:3)

SK Plaston Šluknov - Chlumec

Hodnocení dnešního zápasu je velmi složité, je duležité vstoupit do soutéže úspěšně a to nám v počátku svazovalo nohy . Velmi špatně jsme hráli v obranné části hry a soupeř to trestal. První poločas byl rozpačitý a velmi divoký a skončil v náš prospěch 4:3 i díky vyloučení hostujícího brankáře.

O přestávce jsme si mnoho řekli a né zrovna v dobré náladě. Chlapci si to vzali k srdci a na hře to bylo hned znát, ani ne tak fotbalovou kvalitou , jako spíš bojovností a nasazením . Především mě potěšilo prolomení smůly v zakončení . Nakonec jsme vyhráli 9:4 a z pohledu druhé půle zcela zaslouženě. Věřím že kluci byli jen nervózní a přiliš natěšení a že se to zase srovná.

Děkuji divákum za přízen a za dobrou atmosféru.

Branky : Mendel 3 , Ždánský 3 , Altman , Mráz , Zabilka

Rozhodčí : Budský st.
ŽK : 2-2; ČK : 0:1
Návštěva : 100 diváků

Sestava : Čerkl - Žák , Oplt , Ahrend - Holeček - Mráz , Chlan , Mendel , Altman - Calvitti , Žďánský
Střídali : Jetýlek , Son , Zabilka

( Karel Rýdl )

Fotky z utkání :

Střekov - Horní Podluží 2:0 (0:0)Mojžíř - Krupka 1:3 (0:0)Svádov Olšinky - Velký Šenov 2:0 (0:0)
Jílové - Benešov n./Pl. 2:2 (1:1) PK(1:0)Březiny - Skorotice 2:1 (1:0)