Šluknov Brozany

3:1 (0:0)

SK Plaston Šluknov - Brozany

Je těžké motivovat hráče, když ke každému zápasu nastupujete v roli favorita.
Tomu odpovídal průběh prvního poločasu. Hra bez pohybu, plno nepřesností a bez důrazu. A tak se šlo do kabin za bez brankového stavu. V kabině bylo více rušno, než v minulých zápasech. Hned to bylo na hře znát, v první čtvrthodince druhé půle jsme vstřelili 2 krásné góly, ale mohlo to být 3:0, jenomže se nepodařilo proměnit pokutový kop. Po té se hra vyrovnala a hostům se podařilo snížit na 2:1. Naštěstí jsme přidali třetí branku v 70min. z penalty a dotáhli utkání do vítězného konce.
Děkujeme divákům za podporu.

Příští utkání: 14.11.2012 hrajeme ve Vrnsdorfu odložené utkání proti Pokraticím od 18:15

Sestava : Mikula - Prokůpek, Lukáč, Mikel - Ahrend, Skotnica, Chlan, Mendel, Jiřinský - Slanina, Kurel
Střídali : Mráz, Vít a Oplt

Branky : Kurel 2 (1P), Mendel

Fotky z utkání :

Lukavec - Pokratice 3:0 (0:0)Benešov n./Pl. - Krupka 4:2 (2:2)Svádov - Střekov 3:1 (2:0)
Libochovice - Mojžíř 5:2 (4:1)Březiny - Jílové 0:4 (0:3)