SK Plaston Šluknov - FK Malšovice

Šluknov Malšovice

2:1 (0:0)

SK Plaston Šluknov - Malšovice

První jarní utkání se hrálo za pěkného fotbalového počasí. Pro nezpůsobilý terén se utkání odehrálo na škvárovém hřišti. Do utkání jsme nastupovali s opatrnější taktikou oťukat si soupeře a sami se srovnat s přechodem z haly na venkovní hřiště. Úvod utkání tomu nasvědčoval, plno herních nepřesností, míč neposlouchal ani jedno mužstvo. Postupem času jsme se dostávali více do hry a přehrávali soupeře, ale bohužel žalostná koncovka našeho mužstva dávala soupeři pořád naději na dobrý výsledek.

Ve druhé půli zlepšeným výkonem jsme se konečně prosadili i gólově. Po akci Petra Holiče, který krásným centrem nahrál v 17.minutě na hlavu Galla a ten dal první jarní gól našeho mužstva.Ve dvacáté minutě po rohu Aleše Galla zvyšil Pavlovič na rozdíl dvou branek. Bohužel kdo čekal, že začnou padat branky se zmýlil, protože naše koncovka byla špatná. V 80.minutě po chybě brankáře jsme obdrželi branku a naše mužstvo se až do konce utkání bálo o výsledek.

Branky : Gall, Pavlovič - Fidler

Rozhodčí : Pöschko
Návštěva : 60 diváků

Sestava : Žák - Beneš, Borek, Čech, Pavlovič - Skotnica, Gall, Dudáček, Píša - Lehrl, Holič P.
Střídali : Bílý, Jiřena, Novák, Kramer

Markvartice - Boletice 3:0 kont.Jílové - Heřmanov 2:0 (1:0)Jiříkov - Libouchec 0:2 (0:1)
DC Pláckaři - Kovostroj Děčín 4:3 (2:2)Prysk - Benešov n.Pl. 2:1 (2:0)
Změna výsledku 6.kolaLibouchec - Heřmanov 3:0 kontumačně