TJ SK Markvartice - SK Plaston Šluknov

Markvartice Šluknov

3:4 (1:2)

SK Markvartice - SK Plaston Šluknov

Na hře našeho mužstva byla znát letní přestávka a odložené zápasy, vázla kombinace z nerozehranosti, chyběla i fyzická kondice hráčů. Přesto jsme soupeře zhruba od 15. min prvního poločasu přehrávali a vytvářeli si velké šance, které však nedokázali využít, což soupeř za přispění rozhodčího využil k vyrovnání slibného náskoku 0:2 na 2:2.
Druhý poločas utkání se hrál ve stejné režii jako první, když naši vedli 4:2 a 3 minuty před koncem zápasu si nechali dát kontaktní gól. Konec zápasu se tak dohrával se strachem o výsledek.

Branky
Kristen 2, Michálek (PK) - Holič Petr, Novák, Goldmann, Šulc (PK)

Rozhodčí
Šimeček

Sestava
Žák, Beneš, Sklenář, Kirchner, Muller, Bílý, Šulc, Borek, Kafka, Holič P., Holič J., střídání - Novák a Goldmann

Benešov - DC Pláckaři 6:2 (2:1)Boletice - SK Prysk 1:1 (0:0)Demont Děčín - Malšovice 4:2 (2:0)
SK Březiny - Jiříkov 4:2 (1:1)FK Libouchec - TJ Heřmanov 7:0 (4:0)