FK Chřibská - SK Plaston Šluknov

Chřibská Šluknov

1:1 (1:1)

Chřibská - SK Plaston Šluknov

Mistrovské utkání 1. kola okresního přeboru mladších žáků. Vstup do zápasu se povedl lépe domácím a už v páté minutě se ujali vedení 1:0. Celý poločas byla hra vyrovnaná, hráči obou mužstev bojovali, snažili se o vstřelení branky. Ke konci poločasu hosté získávali převahu. Ve 27 min. se dočkali vyrovnání, když Neruda přihrál Cermanovi a ten pěknou střelou upravil na 1:1.
Ve druhém poločase měli hosté stálou převahu, vytvořili si několik dobrých příležitostí, ale žádnou nedokázali proměnit. Naopak v poslední minutě mohli po ojedinělém protiůtoku domácích obdržet branku, ale brankář mužstvo podržel. V tomto utkání se v prvním poločase našim hráčům moc nedařilo. Ve druhém poločase už předvedli pěkný výkon, ale musí se zlepšit ve využívání brankových příležitostí.

Branka : Cerman

Sestava : Matz - Neruda, Hlávka L., Schneider - Navrátil, Sokol, Mišík, Janda - Meixner, Cerman ,Karala
Střídali : Bilka, Facek, Sivák, Mikšovský a Hlávka

Jiříkov - Česká Kamenice 0:8 (0:4)