Šluknov B Jiřetín p.J.

3:1 (2:0)

SK Plaston Šluknov B - Jiřetín p. Jedlovou

Po minulém volném víkendu, kdy jsme nehráli, protože Markvartice neměly v pořádku registraci hráčů jsme na vlastním hřišti přivítali Jiřetín a věřili jsme, že si připíšeme plný bodový příděl.

Utkání začalo velkou šancí hostí, kteří se mohli hned ve druhé minutě ujmout vedení, ale v koncovce byli nepřesní. Naši si po celý zápas udržovali mírnou převahu a vytvořili si řadu pěkných příležitostí. Hlavně ve druhé půlce zachránila branku hostí třikrát branková konstrukce. Gólový účet zápasu otevřel pěknou hlavičkou po rohovém kopu Václav Fišer 1:0 v 11. minutě utkání. V 33. minutě zvýšil po samostatné akci na 2:0 Pavel Svoboda.

Druhý poločas hosté již v 52. minutě snížili na 2:1, kdy vyražený míč do naší sítě dorazil David Nedvídek. Tento gól byl pro nás varováním a docela jsme si naší bezstarostnou hrou koledovali o vyrovnání. Proti byl ale Emil Mikula, který výborně zužitkoval přihrávku Lukáše Šembery a zvýšil na 3:1. Po tomto gólu jsme již ovládali hru a zahazovali šance na „tučnější“ skóre.

Poklidné utkání, kdy na obou stranách se nevyužily šance na skórování. Toto utkání jsme vyhráli zaslouženě, ale z naší strany to nebyl žádný herní zázrak!

Branky : Fišer, Svoboda, Mikula - Nedvídek

Rozhodčí : Dušík - Musil, Soukup
ŽK : Svoboda, Sklenička - 0
Návštěva : 100 diváků

Sestava : Uchytil – Suk, Kulhavý, Sklenička, Dvořák – Hlávka, Šembera, Svoboda, Fišer´- Mikula, Čurgali
Náhradník : Šeliga

( Milan Brynda )

Sestřih z utkání

Těchlovice - Malšovice 1:3 (0:3)Boletice - Staré Křečany 2:1 (1:0)Dobkovice - Union Děčín 4:4 (2:1)
Krásná Lípa - Heřmanov 5:5 (1:2)Mikulášovice - Markvartice 14:0 (5:0)Jiříkov - Chřibská 2:2 (0:2)