FK Malšovice - SK Plaston Šluknov B

Malšovice Šluknov B

2:0 (1:0)

Malšovice - SK Plaston Šluknov B

Před tímto utkáním jsme měli problémy dát dohromady alespoň jedenáctku hráčů. Řada hráčů se před tímto utkáním omluvila a navíc toto utkání kolidovalo s utkáním našich hokejistů v semifinále MS se Slovenskem. Do tohoto utkání nám tedy vypomohli Jirka Holič a Franta Žák, naši lipovští gardisté.

I v této sestavě jsme však chtěli udělat co nejlepší výsledek, ale věděli jsme že to bude těžké. Utkání nemělo žádné závratné tempo a domácí zahrozili až v 15. minutě, kdy spálili jasnou gólovku po našem přečíslení a následném rohu. Do vedení pak domácí šli v 19. minutě, kdy nám hráč Malšovic Nedělka prošel středem hřiště a dobře zakončil 1:0. I nadále byli domácí aktivnější, ale na hřišti se toho příliš nedělo. V 30. minutě jsme mohli vyrovnat po vhazování Jirky Holiče, ale Emil Mikula svojí šanci promarnil.

V druhém poločasu se opět dlouho nic moc nedělo a hrálo se hlavně ve středu hřiště . V 60. minutě vzal domácím gólovku svým výborným zákrokem Tomáš Uchytil a o dvě minuty později nás zachránilo břevno naší branky. V 69. minutě zase na oplátku orazítkoval břevno domácí branky Vyšohlíd. Poslední gól utkání padl v 72. minutě po našem špatně sehraném ofsajd systému, kdy na 2:0 zvýšil Řeháček.

Poděkování patří našim gardistům Jirkovi Holičovi a Frantovi Žákovi, kteří nám byli ochotní na poslední chvíli doplnit sestavu.

Branky : Nedělka, Řeháček

Rozhodčí : Simmer - Dostál, Benda
ŽK : Nedělka, Gacík - Dvořák
Návštěva : 50 diváků

Sestava : Uchytil – Dvořák, Schneider, Vyšohlíd, Holič – Žák, Suk, Beneš – Koukol, Mikula

( Milan Brynda )

Velký Šenov - Těchlovice 3:1 (1:1)Jiříkov - Mikulášovice 3:4 (1:2)Union Děčín - Krásná Lípa 1:8 (0:2)
Boletice - Heřmanov 3:0 (1:0)Chřibská - Markvartice 5:1 (2:1)