FK Chuderov - SK Plaston Šluknov B

Chuderov Šluknov B

3:1 (3:1)

Chuderov - SK Plaston Šluknov B

Nad Ústím a na škvárovém hřišti se nám opět nepovedlo soupeři ukrást nějaký ten bod a díky nevýraznému prvnímu poločasu jsme jeli domů opět poražení.

Od zahajovacího hvizdu rozhodčího se do nás domácí nekompromisně pustili. Vytvářeli si nebezpečné šance a již v desáté minutě se ujali vedení, pro nás trochu nešťastným gólem. Po přímém kopu domácích ještě míč Jarda Syrový vyráží, ale míč se dostane k domácímu hráči, který Jardu přehodí. Míč směřující do branky ještě mohl vyhlavičkovat Král, ale nepovede se a stav je 1:0. Rychlý gól domácí ještě více vyburcuje a v 15. minutě zápasu se opět dostávají do velké šance, ale naštěstí pro nás jde míč těsně vedle branky. Až v 19. minutě přichází naše první šance, kdy se po přímáku k míči dostane Marušák, ale zakončí vedle. Stav se k našemu neprospěchu mění v 23. minutě, kdy domácí perfektně kopnutým přímákem zvyšují na 2:0. Po tomto gólu to s námi vypadá poměrně špatně, ale naději nám o minutu později dá gól Šopova. Šopov po přihrávce Horáka se dobře zorientuje ve vápně soupeře a upravuje na 2:1. Tento gól sice přinese našim trochu sebedůvěry a naše hra oživne. Jsou to však domácí, kteří se postarají o další změnu skóre. V 33. minutě nesklapne naše ofsajdová past, domácí útočník jde sám na Syrového a mazácky promění, 3:1. V dalších minutách domácí přidávají na důrazu a vytvářejí si další šance. V 35. minutě nás zachrání břevno branky. Do jedné z našich ojedinělých šancí se ve 40. minutě dostane Rychtařík, ale jeho pokus skončí mimo branku. V 41. minutě opět vytvoříme hrubku v obraně a domácí hráč je opět sám před brankou, ale mine.

Druhý poločas se nám povede otupit hru domácích a hra se vyrovnává. Šanci "dostat nás do hry" má v 53. minutě Hrobár, který střídal Rychtaříka. Svojí velkou šanci však nepromění a zakončuje nad branku. Další nadějnou šanci propásne Šopov, když se proháčkuje obranou domácích, ale již nestačí vystřelit. V 67. minutě po našem rohu Marušák hlavou přestřelí branku. Domácí se do velké šance dostanou v 83. minutě, ale Syrový jim ve změně skóre dobrým zákrokem zabrání. Závěr poločasu je ve znamení drtivého tlaku domácích, ale stav 3:1 vydrží až do závěrečného hvizdu rozhodčího Koška.

O dobrý výsledek nás připravil první poločas, který jsme hráli špatně a ustrašeně. Nechali jsme se domácími hráči zatlačit do obrany a nechali jsme jim volný prostor pro tvoření. Druhý poločas jsme sice přidali na výkonu, ale nepodařilo se nám hru zdramatizovat. Domácí po zásluze zvítězili a poslali nás do sestupových míst v tabulce. Byli fotbalovější, zkušenější a důraznější. Před námi je ještě dost zápasů, a tak máme pořád šanci na nápravu. V neděli 15.10. nás v 16:00 hodin na hřišti v Lipové čeká opět velmi těžký a zkušený soupeř z Děčínska, Březiny. K dobrému výsledku bude potřeba, aby celé mužstvo setřáslo minulé porážky a nalezlo ztracenou sebedůvěru.

Branky : Kratochvíl, Tikovský, Žárský - Šopov

Rozhodčí : Košek - Balaštík, Hlavatý
Návštěva : 50 diváků

Sestava : Syrový – Horák, Král, Grolmus, Koukol – Šopov, Luft, Morkus, Svačina, Rychtařík – Marušák
Náhradníci : Hrobár, Sokol

( Milan Brynda )

Vaňov - Úštěk 4:1 (0:0)Heřmanov - Horní Podluží 4:2 (1:2)Chabařovice - Union Děčín 2:1 (0:0)
Libouchec - Junior Děčín 1:2 (1:1)Prackovice - Mojžíř 2:1 (2:1)Březiny - Liběšice 1:2 (1:1)