TJ ČSAD Libouchec - SK Plaston Šluknov B

Libouchec Šluknov B

4:1 (2:0)

Libouchec - SK Plaston Šluknov B

Ani po čtvrté se nám nepovedlo venku bodovat, i když nám odhodlání nechybělo. Proti dobře hrajícímu mužstvu domácích však jenom odhodlání nestačilo. Již od počátku utkání domácí předváděli, co je jejich největší zbraní. Jejich rychlé přechody do útoku nám od prvních minut dělaly znatelné potíže. Již v 6. minutě si domácí rychlou akcí připravili gólovku, kterou Čmugr vytěsnil na roh. O dvě minuty jak přes kopírák stejná akce domácích skončila těsně mimo naší branku. Naši se dostávali do vážnější akce až v 24. minutě, kdy Marušák dobře připravil míč Stelmaščukovi, ale ten z dobré šance přestřelil. V 26. minutě se domácí hráč dostal poblíž našeho vápna a nečekaně vystřelil do protipohybu Čmugra a domácí vedli 1:0. I v dalších minutách byli domácí lepší a my jsme se pouze bránili. V 27. a 28. minutě se po rohových kopech domácí dostali do dalších gólových šancí, ale Láďa Čmugr v brance odolal. Ve 34. minutě se však stav změnil opět v náš neprospěch. Domácí zatáhli míč po kraji hřiště až k brankové čáře, přišel přesný centr před branku, který domácí s přehledem proměnili na 2:0. Do konce poločasu se již nic na skóre nezměnilo.

Poločasové burcování mužstva vzalo za své již po druhé minutě druhého poločasu, kdy necháme domácí v domnělém ofsajdu a hráč domácích sám před naší brankou zvyšil na 3:0. Po tomto nešťastném gólu domácí polevili a nám se tím naskytla šance na korekci stavu. V 55. a 56. minutě jsme se dostali do dvou gólovek, ale ani jedna neskončila v síti domácích. Naopak hosté svojí šanci v 61. minutě využili, kdy nás v našem vápně přehráli a zvyšili na 4:0. V 63. minutě jsme kopali přímák (Horák) a odražený míč od domácích hráčů, Stelmaščuk pošle za záda domácího gólmana 4:1. Do dalšího snížení nás hosté nepustili a naopak můžeme poděkovat skvělému výkonu Ládi Čmugra, že stav 4:1 zůstane až do konce zápasu.

Musíme si přiznat, že nás domácí přehráli a byli lepším týmem. Ke cti našich je potřeba dodat, že ani za nepříznivého stavu nepřestali bojovat. Na hřištích soupeřů se nám zatím nedaří a možná, že jsme si už vybudovali k soupeřům přehnaný respekt. Není však třeba vidět věci nějak tragicky, tuto soutěž zatím poznáváme a důležité pro nás je, aby se nám vedlo na domácím hřišti. Věřím, že má slova potvrdí "béčko" již v neděli 1.10. od 16:00 hodin svým výkonem proti Sokolu Prackovice.

Branky : Kabát 2, Drha, Strádal - Stelmaščuk

Rozhodčí : Brem - Fučila, Tuchyňa
Návštěva : 70 diváků

Sestava : Čmugr – Horák, Král, Borek, Hrobár – Rychtařík, Stelmaščuk, Rýdl, Morkus – Marušák, Galbavý
Náhradníci : Koukol, Moravec L., Grolmus

( Milan Brynda )

Chabařovice - Mojžíř 1:1 (0:0)Chuderov - Březiny 3:0 (0:0)Úštěk - Union Děčín 3:3 (3:0)
Heřmanov - Junior Děčín 2:1 (1:0)Prackovice - Liběšice 3:2 (2:1)Vaňov - Horní Podluží 2:1 (1:1)