SK Šluknov - FK Dobroměřice

Šluknov Dobroměřice

1:2 (0:1)

I přes zlepšení v druhé půli jsme neuspěli

Do utkání jsme nastoupili s odhodláním podat co nejlepší zodpovědný výkon a uvidíme, na co to bude se silným soupeřem stačit. První poločas ukázali hosté svou kvalitu a byli lepším týmem, i když brankových příležitostí moc nebylo. Gól padl po krásné střele z voleje, která snese ligové parametry. My jsme si vypracovali jen náznaky a žádné vyložené šance.

Druhý poločas byl ale z naší strany výrazně lepší a po zlepšeném výkonu jsme vyrovnali. Vypadalo to, že se nám podaří dokonat obrat, když jsme si vytvářeli další šance. Bohužel z protiútoku po individuálním průniku a pěkné střele pod břevno jsme inkasovali v 82.minutě. V závěru jsme si vypracovali ještě šance na srovnání skóre, ale vyrovnat se nepovedlo. Přesto diváci ocenili naše mužstvo po utkání potleskem, což svědčí o dobrém výkonu hráčů a prohrát jsme si nezasloužili.

Pozor ve středu v 17:30 náš čeká doma dohrávka s Libouchcem, tak přijďte naše mužstvo podpořit. Děkujeme.

Branky : Čurgali Ladislav ml. (62') - Matyáš Ondřej (22'), Maliňák Libor (83')

Rozhodčí : Stupka Josef - Holly Martin, Materna Jiří
ŽK : Dvořák František - Matyáš Ondřej, Vild Daniel, Plachý Josef
Návštěva : 120 diváků

Sestava Šluknova : Janda Petr - Dvořák František, Holešovský Antonín st., Hlávka Lukáš (46' Didi Radek), Čurgali Ladislav ml., Schneider Ondřej, Zabilka Daniel, Knížek Tomáš (46' Hák Michal), Halamka Jan, Záruba Patrik (74' Holešovský Antonín ml.), Mládek Jiří

Sestava Dobroměřic : Bouček Petr - Pergl Václav, Plachý Josef, Štekl Marek, Lazarik František, Reh Přemysl, Matyáš Ondřej, Mistoler Tomáš (38' Čimpera Jakub), Maliňák Libor, Vild Daniel, Kamír Jakub

Video z utkání :

Sestřih utkání

Proboštov - Klášterec nad Ohří 5 : 4 (0:0) Neštěmice - Liběšice 3 : 0 kont. Střekov - Ledvice 2 : 6 (0:3)
Libouchec - Rumburk 1 : 1 (1:0) PK 3:0Mojžíř - Spořice 2 : 0 (1:0) Ervěnice - Černovice 1 : 4 (0:1)
Roudnice n./L. - Bílina 3 : 2 (2:1)