SK Liběšice - SK Šluknov

Liběšice Šluknov

0:1 (0:1)

Jasná výhra v Liběšicích

Po opatrném začátku jsme postupně přebírali iniciativu a odehráli jsme velmi slušný poločas. Soupeře jsme nepustili do žádného vážného ohrožení naší branky, naopak postupem času byl náš gól na spadnutí. Po dvou šancích volajících po gólu aktivně hrající Dvořák uvolnil za obranu Mládka, ten si pohrál s obráncem a střelou do horního rohu branky nedal domácímu brankáři šanci.

Do druhé půle jsme nastoupili s cílem rychle přidat druhý gól a zápas tak rozhodnout. Bohužel naši útočníci Blažek a hlavně Záruba své šance nepromněnili a tak jsme se az do závěrečného hvizdu báli o výsledek. Nic jiného než výhra by však nebyla spravedlivá, za výkon v první půli a bojovnost si odvážíme zasloužené 3 body.

Nejlepši hráč: Halamka

Branka : Mládek Jiří (37')

Rozhodčí : Lesňák Ondrej - Maleček Martin, Sýkora Lukáš
ŽK : Dvořák Lukáš, Kozel Václav - Schneider Ondřej
Návštěva : 70 diváků

Sestava Liběšic : Slanina Tomáš - Kozel Václav, Blažíček Petr, Falát Jiří, Vlk Aleš (20' Paneš Jaroslav), Tafat Daniel (71' NHoang Anh Tuan), Nepovím Jaroslav, Vlasák Jakub, Dvořák Lukáš, Skokan David (78' Knop Karel), Skokan Daniel

Sestava Šluknova : Janda Petr - Dvořák František, Halamka Jan, Hák Michal, Mládek Jiří (89' Šulc Dominik), Hlávka Lukáš, Čurgali Ladislav, Blažek Petr, Schneider Ondřej (90' Hemerka René), Záruba Patrik (80' Didi Radek), Zabilka Daniel

( Ladislav Čurgali ml. )

Ledvice - Mojžíř 2 : 1 (1:0) Černovice - Roudnice n./L. 5 : 1 (2:1) Klášterec nad Ohří - Bílina 0 : 3 (0:2)
Dobroměřice - Spořice 5 : 0 (2:0) Rumburk - Střekov 7 : 1 (3:0) Proboštov - Ervěnice 9 : 0 (6:0)
Libouchec - Neštěmice 1 : 3 (1:0)