TJ Proboštov - SK Plaston Šluknov

Proboštov Šluknov

2:4 (0:1)

Naše první body v A třídě

Všechny okolnosti hráli proti našemu týmu před zápasem. Chybělo mnoho hráčů někteří z důvodu zranění, někteří kvůli prací a někteří museli za B tým. Proto Za A tým nastoupil i veterán a stánkař v jedné osobě Láďa St.

Přesto jsme jeli na zápas s tím, že se porveme o první body v sézoně. První poločas byl vyrovnaný šance byly na obou stranách, bohužel pro nás se ve 20. minutě obnovilo zranění u Schneidera, tak jsme museli střídat a již jsme byli bez střídání. Ve 30 minutě prvního poločasu jsme vstřelili vedoucí gol. tak se šlo do kabin za našeho vedení.

Po změně stran jsme se prosadili ze standartní situace a vedli jsme 2:0. Vypadalo to tedy nadějně, bohužel o par minut později Holešovský zabránil rukou vstřelení golů hostů. Červená karta a penalta pro domácí, ze které snížili na 2:1. Čekalo nás těžkých 35 minut. Hosté vystřídali 5 hráčů a chtěli zápas otočit. Šance byly opět na obou stranách naštěstí jsme to byli my, kdo opět vstřelil branku v 72. minutě. Poté jsme ještě přidali gol v 81. minutě. A soupeři se podařilo vstřelit pouze 1 gol na 4:2.

Jsme strašně rádi, že se ukázala ohromná síla týmu. Zatím v začátku sezony nejsme v ideálním rozpoložení, přesto jsme tento zápas zvládli. Pomůže nám to do dalších zápasů. Doufáme,že se někteří hráči v tomto týdnu připojí a budeme bojovat o první body před domácí kulisou.

Branky : Baran Jiří PK (52'), Kalabza Daniel (83') - Mikula Emil (30', 81'), Dobeš Jakub (49'), Mládek Jiří (72')

Rozhodčí : Vlk - Sabo, Šimeček
ŽK : 0 - Svoboda Pavel; ČK : 0 - Holešovský Antonín
Návštěva : 130 diváků

Sestava Proboštova : Račuk Michal (27' Kunák Patrik) - Nosek Ladislav, Váňa Jiří, Hromádko Pavel (68' Kopecký Adam), Pelc Lukáš (75' Ferenc Michal), Cibrík Michal (64' Pařízek Otakar), Baran Jiří, Beran Filip, Kalabza Daniel, Brodský Lukáš (75' Pelc Jakub), Cmíral Jakub

Sestava Šluknova : Janda Petr - Zabilka Daniel, Dobeš Jakub, Schneider Ondřej (22' Didi Radek), Bartoš Ondřej, Knížek Tomáš, Mikula Emil, Mládek Jiří, Holešovský Antonín, Svoboda Pavel, Čurgali Ladislav

( Ladislav Čurgali )

Libouchec - Neštěmice 2 : 3 (0:0) Liběšice - Dobroměřice 4 : 0 (1:0) Chuderov - Rumburk 4 : 0 (2:0)
Černovice - Střekov 4 : 4 (3:1) PK 4:2Ledvice - Spořice 5 : 2 (2:1) Klášterec nad Ohří - Bílina 2 : 1 (2:1)
Roudnice n./L. - Ervěnice 0 : 3 (0:1)