SK Plaston Šluknov - Dubí

Šluknov Dubí

5:0 (3:0)

První jarní utkání doma ozdobil Emil Mikula hattrickem

Po prvním kole, kde jsme v Trmicích vyhráli vysoko 18:0, jsme byli v očekávání, jak bude druhý zápas vypadat. Chtěli jsme se vyvarovat podcenění soupeře a brzy udeřit.

Sice přijel tým z Dubí, který momentálně je na před před posledním místě, ale začátek utkání soupeř předváděl hru ve velkém nasazení. Společně s dobrou organizací hry byli v prvních 20 minutách velice nepříjemní. Po individuální chybě soupeře jsem využili velkou šanci ke golu a vzápětí jsme přidali druhý gol z rohového kopu a tím jsme snahu soupeře výrazně otupili. Do poločasu jsem přidali ještě jeden pěkný gol, tak se do kabin šlo za stavu 3:0.

Druhý poločas jsme více kontrolovali hru a vytvořili jsme si více golových příležitostí. Ze kterých jsme využili další dva goly.

Se zápasem jsme spokojeni. Do hry se dostali všichni náhradníci a týmy pod námi ztrácejí, tak doufáme, že budeme i nadále stoprocentní a budeme náš náskok zvyšovat.

Díky patří i našim Fans, kteří opět podporovali celý zápas a společně s námi si užili novou děkovačku.

Branky : Mládek Jiří (22'), Čurgali Ladislav ml. (41'), Mikula Emil (44', 82', 85')

Rozhodčí : Jirsák Jaroslav - Šimeček Libor, Kadora Ondřej
ŽK : 0 - Pehanič Milan
Návštěva : 180 diváků

Sestava Šluknova : Janda Petr - Čurgali Ladislav, Mládek Jiří (79' Svoboda Pavel), Holešovský Antonín, Mikula Emil, Schneider Ondřej (73' Altman Tomáš), Švec Jakub (66' Zabilka Daniel), Knížek Tomáš, Čurgali Jakub, Hajduk Jaroslav (70' Záruba Patrik), Dobeš Jakub (16' Didi Radek)

Sestava Dubí : Homolka Roman ( 46' Pehanič Milan) - Daniš Lubomír, Mucha Jaroslav, Daníček Štěpán, Müller Jakub, Krunt Vojtěch, Smolný Vít, Chabr František, Sidor Martin, Gabčo Ladislav (74' Köppl Martin), Rajtora Jiří

Sestřih utkání

Březiny - Meziboří 1 : 0 (0:0) Velké Březno - Svádov Olšinky 1 : 3 (1:1) Jiříkov - Union Děčín 2 : 0 (1:0)
Chlumec - Chabařovice 0 : 2 (0:0) Dobkovice - Hostovice 2 : 1 (2:0) Trmice - Unčín 2 : 2 (1:2) PK 3:2