SK Plaston Šluknov - Meziboří

Šluknov Meziboří

1:1 (0:0) PK 6:5

Po bojovném výkonu nám zůstaly dva body

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, měli jsme hru pod kontrolou a trpělivě jsme kombinovali. Měli jsme několik velmi dobrých příležitostí, ale bohužel jsme je nevyužili. Soupeř si přijel pro bod, od začátku kouskoval hru, každý aut či rozehrání po přerušené hře trvalo věčnost. Před přestávkou měli velkou šanci i hosté, ale naštěstí ani oni neměli štěstí v zakončení.

Druhý poločas jsme opět začali aktivně, ale tlak postupně mizel. Silnou desetiminutovku soupeře jsme naštěstí přežili, když zachránil brankář a pomohlo břevno. Pak již jsme dokázali vstřelit gól my a vypadalo to na výhru. Ovšem hned po chvíli jsme ztratili koncentraci a hosté vyrovnali. V závěru jsme mohli rozhodnout, ovšem brankář včas vyběhl a zlikvidoval naší šanci. Důležitý druhý bod jsme v penaltovém roztřelu nakonec získali a tak udrželi první místo v tabulce. Druhé Hostovice prohráli a tak máme tříbodový náskok.

Na utkání dorazil velký počet diváků a byli slyšet, za to jim patří velký dík.

Branky : Mikula Emil (73') - Hanousek Zdeněk (76')

Rozhodčí : Červený Tomáš - Sabo Miroslav, Hejl Jakub
ŽK : Mládek Jiří - Dao David, Neubert Jaroslav, Nesper Vojtěch, Frank Michal
Návštěva : 150 diváků

Sestava Šluknova : Janda Petr - Mikula Emil, Švec Jakub (87' Koukol Miroslav), Čurgali Jakub, Schneider Ondřej, Didi Radek (70' Kirchner Zdeněk), Zabilka Daniel, Čurgali Ladislav, Hák Václav, Mládek Jiří, Knížek Tomáš

Sestava Meziboří : Bohata Tomáš - Černík Jakub, Liboměrský Jan, Nesper Vojtěch, Schläger Martin, Smola Jiří, Hanousek Zdeněk (89' Brezáni Jan), Neubert Jaroslav (30' Bohata Jan, 90' Kovařík Zdeněk), Frank Michal, Dao David, Švestka Karel

Sestřih utkání

Trmice - Chabařovice 0 : 11 (0:3) Dobkovice - Chlumec 5 : 2 (2:1) Dubí - Union Děčín 1 : 3 (1:2)
Jiříkov - Unčín 0 : 5 (0:2) Svádov Olšinky - Hostovice 1 : 0 (0:0) Velké Březno - Březiny 1 : 4 (0:2)