TJ Slavoj Bohušovice nad Ohří - SK Plaston Šluknov

Bohušovice n.O. Šluknov

1:1 (1:1)

Bohušovice - SK Plaston Šluknov

Hráno v sobotu od 17.hod na hřišti v Brozanech. I.poločas se hrál za naší převahy. Celá řada šancí však zůstala nevyužita. O výsledku se rozhodlo během 3 minut. Ve 40.min zblízka dává Hajduk na 0:1. Ve 43.min domácí využili snad jedinou chybu naší obrany a bylo vyrovnáno na 1:1.
Obraz hry se nezměnil ani ve II.poločase. Ani ty nejvyloženější šance však neskončily brankou. V posledních dvou zápasech jsme vstřelili pouze jednu branku, a to je hodně málo. Zbytečně ztrácíme body v zápasech, kde jsme na vítězství rozhodně měli.

Branky
Pelikán - Hejduk

Rohodčí
Dočekal

Sestava
Dobeš, Dušík, Hlavsa, Holešovský A., Rýdl, Svačina, Kirchner, Zbončák, Hajduk, Čurgali, Blažek - střídání Vyšohlíd, Morkus

( )

Lovosice - Vaňov 3:6 (2:3)Žitenice - Horní Podluží 1:2 (0:1)SKP Ústí - Mojžíř 1:5 (0:1)
Březiny - Všebořice 0:3 (0:2)Chabařovice - Křešice 2:1 (1:0)Úštěk - Rovné 0:1 (0:0)