TJ Čechie Horní Podluží - SK Plaston Šluknov

Horní Podluží Šluknov

1:6 (1:1)

Ve druhém poločase jsme soupeře zničili

Další skvělý výsledek, který se ovšem nerodil lehce. V první půli se nám nedařila kombinace, ani jsme nevyužili své šance a tak poločas skončil remízou a nevypadalo to moc dobře. Naštěstí jsme se v kabině uklidnili, vyříkali si vše a druhý poločas to již byla jízda... Jak padali branky? První pěknou křižnou střelou dal Mikula po nahrávce Hajduka. Druhou po centru Poláka hlavou Horák. Třetí zařídil centrem Holešovský, když přeletěl míč brankáře a Hajduk pro jistotu dorazil na brankové čáře. Další dva dal Mikula a tím završil svůj první hattrick. Nejprve krásně z přímého kopu do šibenice a třetí po samostatném nájezdu. Trefil se i podruhé Hajduk, když po nahrávce Mikuly opět uklidil míč do prázdné branky.

Velký dík patří našim FANS, kteří dorazili v plném počtu a výborně celý zápas fandili. V dalším utkání hostíme v neděli ve 14 hodin poslední Tisou, která překvapivě v minulém kole zvítězila 4-0. Proto je není radno podcenit,

Branky : Bandas - Mikula 3, Hajduk 2, Horák

Rozhodčí : Suchánek - Průša, Šefčík
ŽK : Čech - Knížek, Hajduk, Svoboda
Návštěva : 80 diváků

Sestava Horní Podluží : Šedivý, Kalista, Galata, Boštík, Riedel, Peleška, Bandas, Chaloupecký (67' Vavrinec), Čech, Chládek, Sobota

Sestava Šluknov : Ticháček - Horák, Hajduk, Knížek, Svoboda, Mládek (44' Švec), Schneider, Holešovský, Mikula, Kirchner (72' Šeliga), Polák

Sestřih utkání

Fotky z utkání :

Chuderov - Jiříkov 4 : 1 (1:1) Benešov n./Pl. - Chlumec 8 : 1 (5:0) Velký Šenov - Hostovice 1 : 3 (1:1)
Tisá - Boletice 4 : 0 (2:0) Přestanov - Union Děčín 3 : 2 (1:1) Heřmanov - Trmice 4 : 0 (1:0)