SK Plaston Šluknov - SK Brná

Šluknov Brná

2:4 (1:1)

SK Plaston Šluknov - Brná

Do utkání jsme vstoupili s cílem hrát po zemi od brány. Z počátku se nám kombinace moc nedařila, ale s postupem času se to lepšilo a rozhodně jsme měli více držení míče, střel i šancí. Bohužel z důvodu nevolnosti musel odstoupit již po pár minutách stoper Lukáč. Střídající mladík Schneider Ondra ho se ctí nahradil. Bohužel jsme brzy inkasovali po ojedinělé akci hostů. Ještě zmrazeni gólem jsme mohli po chvíli znovu inkasovat, ale naštěstí šla střela z blízka vedle. Po té jsme měli velmi dobrou fázi utkání, kde jsme často stříleli a dařilo se nám pronikat do soupeřovi obrany. Hlavně Dobeš byl velmi aktivní a byl nejlepším hráčem utkání. Po jednom z jeho průniků a přesné nahrávce na zadní tyč skóroval Horák - 1:1.

I začátek druhé půle nám vyšel a pokračovali jsme v tlaku. Střela Altmana skončila jen těsně nad. Pak jsme se již dočkali vedení, když opět Dobeš po pěkné kombinaci s Hajdukem přihrával před branku, kde tentokrát na přední tyči zakončoval opět Horák - 2:1. Po gólu soupeř více otevřel hru a nám se přestala dařit kombinace. Brzy přišlo vyrovnání, když po pěkné akci tvrdě zakončoval hráč hostí. Brankář Uchytil nedokázal vytlačit střelu mimo tyče. Snažili jsme se znovu získat vedení, ale stříleli jsme jen z větší vzdálenosti a to málo nebezpečně. Naopak jsme si nepohlídali útočníky Brné, když jeden z nich běžel od půlky sám na bránu. Po penaltě a červené kartě pro brankáře už jsme nebyli schopni něco změnit a naopak jsme ještě jednou v závěru inkasovali.

Branky : Horák 2

Rozhodčí : Zubr Tomáš - Zvonař, Zubr Jan
ŽK : Svoboda, Holšovský; ČK : Uchytil

Sestava domácích : Uchytil - Jírův, Lukáč (11' Schneider O.), Holešovský, Koukol, Altman, Kirchner, Dobeš, Horák, Hajduk (72' Jiřinský), Svoboda (83' Jirchář)

Sestava hostů : Císař - Smetana, Prousek, Balog (75' Hnízdo), Andriyanov, Betka (78' Durlin), Topinka, Heřman, Gibala, Maturkanič, Rakistenliev

Sestřih utkání

Fotky z utkání :

Jílové - Pokratice 1:1 (1:0) PK(2:1)Košťany - Velké Březno 1:2 (0:2)Milešov - Libouchec 0:4 (0:3)
Mojžíř - Česká Kamenice 0:0 (0:0) PK(7:8)Křešice - Srbice 1:1 (1:1) PK(1:2)Travčice - Střekov 0:3 (0:1)