SK Plaston Šluknov - FK Travčice

Šluknov Travčice

3:1 (2:0)

SK Plaston Šluknov - Travčice

V 10.kole jsme přivítalie poslední tým tabulky, ovšem na hřiště nastoupil od hostů velmi kvalitní tým. Už podle statistiky je vidět, že utkání bylo velmi vyrovnané. V první půli jsme hráli velmi špatně a nebýt výborného Jandy v bráně, mohli jsme inkasovat několik branek. Naopak hned naše první výraznější střela skončila v brance, když vystřelil nečekaně Zounar 1:0. Nadále jsme měli velké problémy a jen za cenu faulů se nám dařilo přerušovat akce hostů. Do poločasu jsme vstřelili ještě druhý gól, když obránce hostů při pokusu odkopnout míč ho naopak zatočil zpět do vápna, kde byl připraven Horák a hlavou uklidil míč do branky 2:0.

Do druhé půle jsme zpevnili obranu a hráli opatrněji více zezadu. Do šancí se hosté již tolik nedostávali, přesto se jim podařilo snížit, když penaltu proměnil Mazánek 2:1. Naštěstí se nám podařilo navýšit na 3:1, když se prosadil po standardce kapitán Holešovský. Pak měl šanci ještě Jiřinský, který trefil břevno a Horák střílel v dobré pozici vedle, ale skóre už se nezměnilo.

Jsme šťastni za tři body, bylo to dnes hodně těžké. Rozhodlo, že jsme měli lepšího brankáře. Pochvalu za výkon zaslouží ještě Lukáč a Altman.

Branky : Zounar, Horák, Holešovský - Mazánek

Rozhodčí : Materna - Doubek, Mecl
ŽK : 0 - Kühn, Sýkora, Pergl
Návštěva : 170 diváků
Střely na bránu 9-9, vedle 6-9, fauly 24-13, rohy 3-2, ofside 3-2

Sestava domácích : Janda - Knížek (60'Jiřinský), Lukáč, Holešovský, Koukol, Zounar, Kirchner, Altman (45'Hlavsa), Horák (75'Jetýlek), Hajduk (45'Jírův), Svoboda (88'Stelmaščuk)

Sestava hostů : Sedlák - Štekl, Kühn, Sýkora, Přibyl, Serbený, Mazánek, Manda, Fiala, Pergl, Zimandl

Sestřih utkání

Fotky z utkání :

Pokratice - Libouchec 2:0 (0:0)Milešov - Mojžíř 2:1 (1:0)Jílové - Křešice 2:1 (2:0)
Košťany - Srbice 3:7 (2:2)Brná - Česká Kamenice 0:0 PK(1:0)Velké Březno - Střekov 1:5 (0:3)
Dohrávka 5 .kola : Velké Březno - Košťany 1:4 (0:2)